free templates joomla

Wrocław Fight Championship 2 - gala MMA już 21 września w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław Fight Championship 2Wrocław Fight Championship to gala MMA, która odbyła się po raz pierwszy w maju 2019 roku. 21 września odbędzie się jej druga edycja - WFC 2. Celem organizatorów, samych związanych ze sportem, jest przede wszystkim promowanie MMA i młodych zawodników - początkowo z Dolnego Śląska. W praktyce w oktagonie WFC walczą zawodnicy z całego kraju.

Organizatorom zależy na tym, żeby pokazywać walki, które prezentują wysoki poziom umiejętności zawodników. Wydarzenie ma przyciągać przede wszystkim osoby zainteresowane sztukami walk. Zawodnicy, którzy prezentują się w klatce, są zarówno profesjonalnymi zawodnikami, jak i fighterami walczącymi w MMA amatorskim. Tym drugim wcale nie brakuje zapału i umiejętności, i także potrafią dawać emocjonujące i widowiskowe walki.

Podczas drugiej edycji w klatce WFC kibice zobaczą między innymi mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym, Eryka Maja; zawodowych zawodników, Michała Pogorzelskiego i Kamila Mosgalika; mocnego debiutanta z dużym doświadczeniem w walkach amatorskich, Denisa Zarównego. Walką wieczoru będzie pojedynek Oliwiera Młyńskiego i Mateusza Pudło, dwóch zawodników będących już zawodowcami. 21 września we Wrocławiu zobaczymy więc zawodników nie tylko ze stolicy Dolnego Śląska, ale też z Bytomia, Rzeszowa, Dąbrowy Górniczej, Opola, Cieszyna, Krosna czy Częstochowy.

Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ
 
WWW: www.wfchampionship.pl
FB: www.facebook.com/WFChampioship/