free templates joomla

Najman vs Bonus na FAME MMA 5 - Oficjalnie!

Najman vs Bonus BGC Fame MMA 5"Vox populi, Vox Dei", czyli tłumacząc z łaciny „głos ludu jest głosem Boga” – mówi popularna sentencja i organizacja Fame MMA poinformowała oficjalnie w dniu wczorajszym o zakontraktowaniu pojedynku dwóch najbardziej kontrowersyjnych postaci polskich szeroko rozumianych Sportów Walki jakimi są Marcin "El Testosteron" Najman (1-4) i Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-3). Dojdzie do niego podczas piątej edycji gali FAME MMA w hali Ergo Arena w Gdańsku-Sopocie w dniu 26-go października.

To może być jedno z najbardziej nieprzewidywalnych starć jaki kiedykolwiek odbyły się w historii polskigo MMA. Dwóch zawodników, którzy swoje kariery zbudowali na kontrowersjach, ale także niechęci i chęci fanów do oglądania ich walk, w końcu spotka się ze sobą. O pojedynku mówiło się od dłuższego czasu, ale brakowało tylko przysłowiowej "kropki nad i" i jak zapowiada oficjalny trailer, oraz informacja FAME MMA, zostało to sfinalizowane.

Na razie trudno wskazać faworyta tego pojedynku, ale raczej jednoznacznie sympatia środowiska i widzów będzie po stronie "Łazarskiego Gladiatora" jak często o sobie mówi poznański fighter czyli Piotra Witczaka. Obaj mają sumarycznie razem za sobą osiem pojedynków, z czego tylko jedno zwycięstwo. Odniósł je mieszkaniec Częstochowy w 2014 roku, dusząc gilotyną Słowaka Michala Dobiaša w grudniu 2014. Pozostałe starcia obaj solidarnie przegrywali i to także jeden z elementów przyciągających uwagę do tego pojedynku. Starcie można reklamować jako "Bitwa tych, którym nie wyszło w MMA". Tym nie mniej skoro widzowie chcą je obejrzeć, to FAME MMA je zorganizuje.