free templates joomla

Pojedynek Remy Bonjasky vs Catalin Morosanu na DFS 5 wyłącznie na niwie trenerskiej!

Remy Bonjasky27-go września rumuńska organizacja Kickboxingu Dynamite Fighting Show (DFS) planuje swoje piąte wydarzenie Dynamite Fighting Show 5 Bătălia Moldovei, która odbędzie się w Piatra Neamț w północnej Rumunii. Pierwotnie podaliśmy, iż walką wieczoru gali będzie starcie Remy Bonjasky'ego (77-19, 40 KO) i Catalina Morosanu (48-12, 28 KO), ale jak poinformował nas promotor organizacji Alin Huiu, ten pojedynek odbędzie się wyłącznie na niwie trenerskiej. Obaj poprowadzą do walki wyłącznie swoich zawodników.

Wielka szkoda, bo wielu fanów zmagań dawnego cyklu K-1 World Grand Prix zapewne chętnie obejrzałoby takie starcie, tym bardziej, że dla trzykrotnego mistrza K-1 World GP 43-letniego Bonjasky'ego z Holandii to niemal ostatni moment by jeszcze stoczyć poważny a nie pokazowy pojedynek z liczącym 35 lat rumuńskim bombardierem. W tym wypadku jednak, nawet pokazowy nie wchodzi w grę.

"Jak nie ma co się lubi to lubi się to co się ma" - mówi stare porzekadło i obaj zawodnicy staną przeciwko sobie w przeciwnych narożnikach prowadząc swoich podopiecznych do boju. Na razie nie jest wiadomo, kto wystąpi w poszczególnych zespołach, ale to ma wyjaśnić w tym tygodniu konferencja prasowa. Dotychczas ogłoszono tylko walkę polskiego weterana Dawida Żółtaszka z Rumunem Valentinem Bordianu. Zatem na rozwiązanie niewiadomych z udziałem #Team Bonjasky vs #Team Morosanu potrzeba jeszcze troszkę cierpliwości.

Przy tej okazji warto przypomnieć, iż obaj poza ringiem brali udział w komercyjnych i medialnych show. Morosanu znany jako "Śmierć z Karpat" wygrał nawet rumuńską wersję "Tańca z Gwiazdami". Z kolei "Flying Gentleman" startował w holenderskim programie "Tańca na Lodzie". Być moż z tych doświadczeń zechcą obaj skorzystać w sferze medialnej. Na razie jednak czekamy na oficjalne zestawienia obu teamów.