free templates joomla

Remy Bonjasky vs Catalin Morosanu na Dynamite Fighting Show 5 Bătălia Moldovei

Remy Bonjasky vs Catalin MorosanuRumuńska organizacja Kickboxingu Dynamite Fighting Show (DFS) w dniu 27-go września planuje swoje piąte wydarzenie Dynamite Fighting Show 5 Bătălia Moldovei, która odbędzie się w Piatra Neamț w północnej Rumunii. Walką wieczoru gali będzie starcie trzykrotnego mistrza K-1 World GP 43-letniego Remy Bonjasky'ego (77-19, 40 KO) i liczącego 35 lat rumuńskiego bombardiera Catalina Morosanu (48-12, 28 KO).

Ten niesamowity hit jest także podkreśleniem dobrej rocznej pracy DFS, gdzie karty rozdaje Alin Huiu dawny współpracownik Eduarda Irimia z niemal nieistniejącej już dziś Superkombat i właśnie wspomniany Morosanu. To ich organizacja, która stara się przejąć rolę Superkombat i walczyć z innymi podmiotami na tamtejszym rynku.

Bonjasky ostatni pojedynek stoczył w 2017 roku i pokonał go w końcu inny słynny bombardier Melvin Manhoef w starciu legend do jakiego doszło 29-go października podczas gali WFL Final 16 w Almere w Holandii. Wcześniej Remy pokonał Melvina 3 krotnie w szczycie kariery. Morosanu z kolei jest niepokonany w 4 kolejnych walkach od czasu sławetnej porażki z Michałem Turyńskim na Glory 44: Chicago, dwa lata temu.