free templates joomla

Robert Parzęczewski i Ewa Brodnicka w głównych walkach Tymex Boxing Night w Częstochowie!

Robert Parzęczewski4-go października w Częstochowie grupa Tymex Boxing Promotion organizuje kolejną galę boksu zawodowego z udziałem swoich największych gwiazd i tak w walce wieczoru wystąpi miejscowy zawodnik 25-letni Międzynarodowy Mistrz Polski w wadze superśredniej Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO) skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Gambii a reprezentującym Anglię Patrickiem Mendym (18-14-3, 1 KO) o przydomku "Tiger".

W co-main event obrony pasa WBO podejmie się słynna Ewa Brodnicka (17-0, 2 KO), której rywalką będzie Edith Soledad Matthysse (16-10-, 1 KO) z Argentyny, będąca siostrą byłego mistrza świata WBA w wadze półśredniej Lucasa Martina Matthysse. Brata zdetronizował w ostatniej walce sam Manny Pacquiao i kto wie czy nie zobaczymy go w narożniku siostry w Częstochowie? 35-letnia Polka bronić będzie po raz trzeci pasa wagi superpiórkowej WBO, zdobytego w 2018 roku w walce z sarah Pucek.

Parzęczewski będzie największym magnesem dla miejscowych widzów. Dwa kapitalne występy z silnym Dariuszem Sękiem i Dmitrii Chudinovem na gali MB Promotion Mateusza Borka spowodowały, że aktualnie to jedna z największych nadziei polskiego boksu. 7 ostatnich walk wygrał przed czasem i walczy do tego bardzo efektownie. Zyskał przydomek "Mister KO" zamiast "Arab" pod jakim zna go większość znakjomeych i kibiców. Dla promotora Mariusza Grabowskiego stanowi naprawdę złoto o ile zyska zwyciestwami dobrą promocję. Rywal także pokonał wspomnianego Chudinova, chociaż w ostatnim występie na gali LNK Boxing Night 11 w Rydze na Łotwie przegrał z silnym Łotyszem Ricardsem Bolotniksem.