free templates joomla

One Championship: Jedną z osób, z którą nigdy nie podpiszemy kontraktu, jest Conor McGregor

Conor McGregor & One ChampionshipJedną z osób, z którą nigdy nie podpiszemy kontraktu, jest Conor McGregor” - powiedział Dyrektor ds. Rozwoju One Ochampionship, pan Hari Vijayarajan podczas konferencji technologicznej w Hongkongu. Ma to związek ze standardami jakie azjatycka organizacja walk MMA, Muay Thai i Kickboxingu promuje w odniesieniu do sportów walki. Conor i podobne zachowania do niego nie będą tolerowane w One Championship.

To zdanie wypowiedziane było także w obecności Mieshy Tate byłej mistrzyni Strikeforce i UFC. Ona uważa, że postawa jaką ona prezentowała była też pośrednią przyczyną pomijania jej w UFC i zagubienia się w tym publiczności.

Azjatycka organizacja zamierza do końca 2020 roku wejść na amerykański rynek. Według portalu South China Morning Post, ONE Championship uważa, że niesie czystszą wersję MMA i klarowne przesłanie szacunku, niż to, co kibice widzieli ostatnio w UFC.  Dzięki współpracy z Turner Entertainment organizacja wierzy, że może wejść się na rynek USA i czysta, wolna od patologicznych zachowań wersja MMA i Kickboxingu podbije serca amerykańskich fanów.

Według nieoficjalnych na razie informacji w przyszłym roku One Championship chce zorganizować imprezę w Nowym Jorku w kultowej hali Madison Square Garden. Tej samej, gdzie McGregor wraz z kompanami atakował autobus z zawodnikami i co stało się najważniejszą wiadomością o MMA w przestrzeni medialnej na całym świecie związanej z galą UFC 223. UFC. Następstwa tego mieliśmy na UFC 229 i kolejną gigantyczną aferę medialną. MMA postrzegane jest jako sport łobuzów a nie z estymą szacunku świata Sztuk Walki.