free templates joomla

Roberto Soldić w karcie walk gali KSW 50 w Londynie

Roberto Soldić Do gali KSW 50 w Londynie mamy jeszcze ponad dwa miesiące, ale karta walk tego wydarzenia systematycznie zapełnia się. W dniu dzisiejszym Federacja KSW ogłosiła oficjalnie, że na jej najbliższym wydarzeniu wystąpi mistrz organizacji, Roberto Soldić (16-3), który będzie bronić pasa. Nie poinofrmowano jeszcze, kto będzie przeciwnikiem Chorwata.

Kolejny mistrz będzie bronił pasa 14 września na historycznej gali KSW 50 w Londynie. W The SSE Arena, Wembley do okrągłej klatki wejdzie ulubieniec fanów i maszyna do nokautowania rywali, Roberto Soldić (16-3, 14 KO, 1 Sub).

Jeden z najbardziej lubianych zawodników KSW w Londynie stoczy już szósty pojedynek w okrągłej klatce KSW. Stolica Anglii kojarzy się „Robocopowi” bardzo dobrze, ponieważ to właśnie na KSW 45: The Return to Wembley Chorwat zrewanżował się Dricusowi du Plessisowi za jedyną porażkę w ostatnich 3 latach i ponownie sięgnął po pas wagi półśredniej. Następnie 24-latek dołożył do swojej imponującej kolekcji pojedynków zakończonych przez nokaut jeszcze dwa wspaniałe skończenia. Na KSW 46 odprawił Viniciusa Bohrera, a na KSW 49 Krystiana Kaszubowskiego, obu w pierwszej odsłonie.

Źródło: Informacja prasowa KSW