free templates joomla

UFC 239: Jorge Masvidal ustanawia rekord w szybkości nokautu czyli jeśli chcesz czystej przemocy, to wiesz, do kogo zadzwonić

Jorge Masvidal5-cio sekundowy nokaut jaki zaserwował Jorge Masvidal (34-13 MMA, 11-6 UFC) byłemu zapaśnikowi Benowi Askrenowi (19-1 MMA, 1-1 UFC) na UFC 239 w Las Vegas w sobotnią noc 6-go lipca, stał się najszybszym w historii UFC. Masvidal wyprzedził drugiego na liście rodaka Todda Duffee, który na gali UFC 102: Couture vs. Nogueira w 2009 roku, znokautował Tima Hague z Kanady w zaledwie 7 sekund.

Trzeci na liście jest opisywany przez nas niedawno Jairzinho Rozenstruik z 9 sekundowym nokautem. Gdyby nie dobijał już znokautowanego i niepokonanego do tego momentu Askrena, byłby to 3 sekundowy nokaut. Nie jest pewne czy tak szybki wynik da się szybko poprawić.

34-letni “Gamebred” w marcu tego roku nie mniej straszliwie znokautował Anglika Darrena Tilla na UFC on ESPN+ 5 w stylu, który przejdzie do podręczników historii MMA. Nie zawsze szło mu tak dobrze, by przypomnieć tylko słynne poddanie Toby Imady na nim na Bellator 5, które stało się "Poddaniem Roku" w światowym MMA.

Po 10 latach przychodzi zapłata za niełatwe lata kariery pełnej wzlotów i upadków. Trenujący w American Top Team fighter jest na liście potencjalnych rywali dla mistrza wagi półśredniej Kamaru Usmana. Nic nie zmieniają tu nieznaczne porażki ze Stephenem Thompsonem na UFC 217 i Demianem Maia na UFC 211. Obie w 2017 roku. tak czy tak jawi się jako "Król brutalności i przemocy".

Nie wiem, kto to będzie robił człowieku, ale myślę, że moja praca mówi sama za siebie. Jeśli chcesz czystej przemocy, to wiesz, do kogo zadzwonić. Jeśli chcesz innych (ekspresyjnych), (wygadanych) facetów na konferencje prasowe, to na ten czas i w tych tematach (obraźliwych), to wiesz, do kogo zadzwonić. Ale jeśli chcesz kogoś, kto ma zamiar dać prawdziwą przemoc, wiesz, do kogo zadzwonić” - powiedział Masvidal, który otrzymał za swój wyczyn bonus 50 tysięcy dolarów tytułem "Performance of the Night" i jest jednym z 4 tak uhonorowanych obok Jana Jana Błachowicza, Yadong Songa z Chin i Amandy Nunes.