free templates joomla

Awantura na trybunach podczas UFC 239! Starcie Khabiba Nurmagomedova i Nate'a Diaza!

UFC 239 Khabib vs Diaz Mistrz wagi lekkiej, Khabib Nurmagomedov (27-0) i Nate Diaz (19-11) znaleźli się bardzo blisko siebie na trybunach co sprowodowało lekki skandal w wykonaniu zawodników oraz ich ekip.

Konflikt pomiędzy "Dagestańskim Orłem", a "Stoktończykiem" ma swój początek historii od ich pamiętnej bójki podczas jednej z gal federacji WSOF. Kolejny etap zgrzytu pomiędzy Nimi wydarzył się w Las Vegas podczas UFC 239. Jak możemy zobaczyć dzięki użytkownikom Twittera - Khabib Nurmagomedov i Nate Diaz starli się na trybunach praktycznie pod samym oktagonem. Obu zawodników i ich kolegów rozdzielić musiała ochrona.

Wideo z zajścia:
Najbliższe starcie w oktagonie obecnego mistrza wagi lekkiej, Khabiba Nurmagomedova, zaplanowane jest na 7 września w Abu-Dhabi, gdzie skrzyżuje rękawice z tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej, Dustinem Poirier'em (25-5). Natomiast Nate Diaz, zawalczy po trzyletniej przerwie z Anthony Pettis'em (22-8) podczas UFC 241, która odbędzie się 17 sierpnia w hali Honda Center w Anaheim.
Wielce prawdopodobne jest to, że UFC zechce prędzej czy później zestawić ze sobą obu skonfliktowanych zawodników.

Autor:  Sebastian "Młody" Szczerek