free templates joomla

Andy Ristie powraca po 4 latach i 3 miesiącach na Kunlun Fight 81 Beijing

Andy Ristie vs Kong Linfeng Kunlun Fight 8137-letni surinamsko - holenderski zawodnik Kickboxingu Andy Ristie (47-5-1) 27-go lipca zadebiutuje w największej chińskiej organizacji walk Kunlun Fight. Stanie się to podczas 81 gali organizacji, w stolicy kraju Pekinie. Podczas gali Kunlun Fight 81 Beijing zmierzy się z legendarnym chińskim fighterem Kong Lingfengiem (36-14, 12 KO).

Będzie to powrót po 4 latach i 3 miesiącach przerwy od ostatniej rewanżowej walki z Robinem van Roosmalenem na Glory 20: Dubai, kiedy to przegrał rewanżowy pojedynek i wycofał się z walk. Wcześniej w listopadzie 2011 roku znokautował i Holendra i samego dwukrotnego mistrza K-1 MAX Giorgio Petrosyana. Wszystko to podczas jednej nocy, gdy toczył się turniej wagi piórkowej do 70 kg.

Jak powiedział holenderskim mediom miał także ofertę z One Championship, ale zdecydował się na Kunlun Fight, bo ich oferta była znacznie lepsza a poza tym od razu zaproponowano mu walkę z Petrosyanem, co odrzucał ponieważ chciał innych rywali nim miałby się spotkać z fenomenalnym Ormianinem, po takiej przerwie. W karierze poza Petrosyanem, pokonywał takich rywali jak mistrz Enfusion Jonay Risco, Gago Drago, Albert Kraus czy wspomniany Robin Van Roosmalen.

27-letni Kong Lingfeng ma za sobą 5 wygranych walk na arenie Kunlun Fight, gdzie mierzył się między innymi z samym Buakawem Banchamekiem. Nie zawsze są to udane występy jak ten na Kunlun Fight 62, gdzie został znokautowany przez Japończyka Takyę Inamurę ( 今村 卓也 ). Galę w całości pokaże stacja Fight Box HD.