free templates joomla

Damian Grabowski spróbuje odebrać pas mistrzowski Philowi de Fries na KSW 50

Damian Grabowski vs Phil de Fries na KSW 50 Damian Grabowski (22-5) będzie kolejnym zawodnikiem, który stanie do walki i spróbuje odebrać pas aktualnemu mistrzowi kategorii ciężkiej, Philowi de Fries (17-6), podczas gali KSW 50, która 14 września 2019 odbędzie się w hali The SSE Arena, Wembley, w Lodynie. Pojedynek ten będzie walką wieczoru londyńskiego wydarzenia.

Znakomita passa Phila de Friesa trwa nieprzerwanie od października 2017 roku. W ostatnim pojedynku mistrz wagi ciężkiej stanął naprzeciw panującego w kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna. Po pięciu rundach bardzo wymagającego boju w górę powędrowała ręka Brytyjczyka. Była to już 5 wygrana z rzędu De Friesa. Mieszkaniec Sunderlandu w KSW odprawił wcześniej Karola Bedorfa podczas gali KSW 45: The Return to Wembley oraz Michała Andryszaka na KSW 43 we Wrocławiu.

Damian Grabowski zadebiutował w KSW podczas ostatniej gali KSW 49 w ERGO ARENIE. Opolanin w pierwszym starciu dla największej organizacji MMA w Europie nie tylko znokautował byłego mistrza kategorii ciężkiej, Karola Bedorfa, ale również zapewnił widzom świetne widowisko przez cały czas trwania walki. Wieloletni lider polskich rankingów swojej dywizji przed tym pojedynkiem walczył dla największych organizacji na świecie, w tym UFC, Bellator oraz był mistrzem rosyjskiej M-1 Challenge.