free templates joomla

Szkocki bokser Connor Law popełnił samobójstwo

Connor Law26-letni niepokonany szkocki bokser Connor Law (13-0, 4 KO) uważany za jeden z największych talentów na Wyspach Brytyjskich popełnił samobójstwo - doniosły angielskie i szkockie media. Zawodnik, przed którym stała wielka kariera nie był obecny na ringu 12 miesięcy, ale o kontrakt z nim zabiegali najlepsi menedżerowie boksu Frank Warren i Eddie Hearn. Ostatni pojedynek wygrał z Yailtonem Nevesem.

Fighter wagi superśredniej był trzykrotnym mistrzem Szkocji a karierę zaczynał Glenrothes Boxing Club w Kelty (oryginalnie szkoc. Cailtidh) w hrabstwie Fife, ktory sam na swoich stronach napisał przed kilku laty: "to wielki bokserski talent i jeszcze o nim usłyszycie" - niestety nie w obecnym kontekście. Właśnie w pobliskim rodzinnemu Kelty, Glenrothes stoczył swój ostatni pojedynek zawodowy.

Policja nie podała jeszcze oficjalnej wersji śmierci, ale wykluczyła udział osób trzecich. Sam Connor w ostatni piątek 31-go maja wrzucił wiadomość na Twitterze, mówiąc, że ma „trudny czas”. Bokser napisał: „Jestem bardzo wdzięczny za to, że mam przyjaciół, których mam właśnie teraz, gdy przechodzę trudny okres. Nie jestem w stanie im wystarczająco podziękować" - napisał w swoim ostatnim poście. Niech spoczywa w pokoju.