free templates joomla

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin - zaproszenie na zawody

ALMMA 169 i ALMMA 170 Zapraszamy na najbliższe edycje zawodów organizowanych w ramach Amatorskiej Ligi MMA - ALMMA 169, które odbędą się w Obornikach Śląskich i ALMMA 170, które odbędą się w Lublinie.
 
- w sobotę 25 maja – ALMMA 169 – I Ogólnopolski Puchar Burmistrza Obornik Śląskich MMA, BJJ i BJJ No Gi. Zawody odbędą się w Obornikach Śląskich na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Kownackiego 8). W dniu zawodów rozegrane zostaną turnieje MMA: Junior, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact, Kobiety OFS oraz Turnieje BJJi BJJ No Gi w formułach: Białe, Niebieskie, Purpurowe oraz Brązowe i Czarne Pasy, jak również BJJ No Gi OPEN. W dniu zawodów o godz. 8:00 odbędzie się kurs sędziowski – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
 
- w niedzielę 26 maja – ALMMA 170 – Bull Terror Challenge. Zawody odbędą się w Lublinie na hali sportowej Centrum Sportowo – Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31. W dniu zawodów rozegrane zostaną turnieje MMA: Junior, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact, Kobiety OFS oraz Turnieje BJJ No Gi. Równolegle odbywać się będą turnieje w ramach Amatorskiej Ligi Kickboxingu:
1. K1 Junior młodszy
2. K1 Junior starszy, senior, młodzieżowiec
 
Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.