free templates joomla

DSF Kickboxing Challenge odwołuje galę w Moskwie

DSF Kickboxing ChallengeOrganizacja DSF Kickboxing Challenge w oficjalnym oświadczeniu poinformowała swoich kibiców o odwołaniu planowanej na maj gali w Moskwie oraz zmianach organizacyjnych jakie będą podjęte w jej ramach. Ma to zwiazek z wewnętrzną restrukturyzacją, która trwa już od jakiegoś czasu. Ostatnia gala 26-go kwietnia w Nowym Sączu w była graniczną cezurą w szybkim tempie organizowania kilkunastu gal w przeciągu ostatnich dwoch lat. Treść oświadczenia poniżej:

"Z przykrością informujemy, że planowana w najbliższym czasie gala DSF Kickboxing Challenge w Moskwie zostaje odwołana. Decyzja o odwołaniu zaplanowanego wydarzenia podyktowana jest potrzebą wdrożenia zmian organizacyjnych oraz poukładania spraw bieżących.

Konstruujemy nowy plan organizacyjny federacji, którego głównym założeniem jest ułożenie adekwatnej częstotliwości imprez do zapotrzebowania rynku sportów walki.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja biorąc pod uwagę to ile do tej pory udało nam się wspólnie zrobić dla tej pięknej dyscypliny jaką jest kickboxing zostanie odebrana ze zrozumieniem. Jednocześnie zapewniamy, że DSF Kickboxing Challenge nadal będzie promować kickboxing w jego najlepszej postaci oraz tworzyć piękne widowiska sportowe z najlepszymi zawodnikami z całego świata. Jesteśmy największą federacją kickboxingu w Polsce, dlatego czujemy wielką odpowiedzialność za popularyzację tego sportu oraz jego bohaterów.

DSF Kickboxing Challenge"

Największa polska organizacja po starcie w 2014 roku, już raz przeżywała kłopoty w 2015 roku, niemalże z dnia na dzień kończąc działalność, by po kilku miesiącach powrócić z jeszcze większą intensywnością i ponosząc poziom oraz zakres dzialania. Jak na razie dorobkiem są 22 oficjalne gale i jedno wydarzenie poza numeracją. To niewątpliwie dorobek, który pchnął polski Kickboxing na wyższy poziom rozwoju, a skorzystało na tym wielu zawodników nie tylko z naszego kraju, ale także z zagranicy. Warto trzymać kciuki, by zmiany przebiegły szybko i sprawnie, i utrzymany pozostał dotychczasowy poziom.