free templates joomla

Zawieszony za doping Badr Hari podpisuje nowy kontrakt z Glory Kickboxing

Badr HariMimo ciążącej na nim 19 miesięcznej dyskwalifikacji za doping ze słynnym holenderskim zawodnikiem Kickboxingu z marokańskimi korzeniami Badrem Harim (106-12-1, 92 KO) kontrakt przedłużyła największa światowa organizacja walk kickboxerskich Glory Kickboxing. Umowa została została podpisana na kolejne 3 lata startów, które bedą możliwe od grudnia 2019 roku.

Warto przypomnieć, iż jedna z gwiazd walk na zasadach K-1 i trzech innych czołowych zawodników światowego Kickboxingu zostało przyłapanych na dopingu przez holenderski Urząd ds. Dopingu, współpracujący z ISR (Instituut Sportrechtspraak) wynajętym m.in. przez Glory Kickboxing. Badań dokonano w marcu i czerwcu ubiegłego roku, ale przez wiele miesięcy trwały targi z Glory Kickboxing, która wynajęła specjalną kancelarię do obrony swoich gwiazd a Marokańczyka w szczególności.

Poza Harim, byli to Egipcjanin Hesdy Gerges, Chorwat Mladen Brestovac i Ariel Machado z Brazylii. Na liście jest też nazwisko byłego pretendenta do pasa wagi ciężkiej Guto Inocente, którego złapano po amatorskich zawodach The World Games 2017 we Wrocławiu. Całości obrazu wagi ciężkiej w Glory Kickboxing dopełnia dyskwalifikacja, aż na 4 lata byłego mistrza Enfusion Ismaela Lazaara.