free templates joomla

Free Fight Federation - nowa organizacja freak'owych wydarzeń MMA

FFF - Free Fight Federation Dzisiaj oficjalnie pojawiła się informacja, która przewijała się w środowisku MMA o jakiegoś już czasu, że na polskim rynku powstanie nowa marka, która organizować będzie wydarzenia składające się z freak fightów. Pierwsza gala pod marką Free Fight Federation (FFF) odbędzie się już 8 czerwca 2019 w Zielonej Górze.

Jak widać potencjał w tego typu wydarzniach widzi nie tylko Fame MMA, ale także KSW we współpracy z Polsatem. Pytanie czy to dobra decyzja dla organizacji, która mieni się największą i najpoważniejszą organizacją MMA w Europie? Kogo zobaczymy podczas pierwszego wydarzenia? Czy będą to starcia Pawła "Trybsona" Trybały z Marcinem Najmanem, Krystiana Pudzianowskiego z Radosławem Słodkiewiczem i Grega Collinsa z Rafałem "Tito" Krylą? Dowiemy się już niebawem.

W nadesłanej oficjalnej informacji prasowej możemy przeczytać:

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki.

Telewizja Polsat oraz Free Fight Federation zapraszają na konferencje prasową, która odbędzie się w środę 8 maja o godzinie 10.00 w restauracji Champions w hotelu Marriott, Al. Jerozolimskie 65/77 w Warszawie.

Podczas konferencji zostanie przedstawiony nowy, święcący coraz większe sukcesy na świecie, pomysł na organizację imprez MMA w Polsce, a także pojawią się główni bohaterowie wydarzenia, które odbędzie się 8 czerwca w hali CSR w Zielonej Górze.