free templates joomla

Tajemnicza śmierć młodej mistrzyni Muaythai

Kristina MiyalinaJak poinformowały rosyjskie media w tym Mash Telegram i Ren TV, 26-letnia zawodowa zawodniczka Muay Thai i mistrzyni Kickboxingu Kristina Myalina, została znaleziona przy wejściu do hali budynku mieszkalnego przy Kondrackim Prospekcie w Moskwie. Obrażenia pokazały, że spadła ze znacznej wysokości. Według doniesień Myalina spadła z 8 piętra budynku. Szczegóły śmierci Myaliny pozostają niejasne. Jej ciało zostało zabrane celem autopsji a policja próbuje wyjaśnić jej tajemniczą śmierć.

Myalina była była utalentowaną sportsmenką i Mistrzynią Rosji w boksie tajskim. Uczestniczyła w ostatnich Mistrzoswtach Europy Muaythai 2018 w pradze w Czechach. Na koncie miała wiele wygranych na krajowym ale także międzynarodowej arenie.

Była także kandydatką do tytułu Mistrza Sportu, który w Rosji daje określony status i profity. W ostatnim czasie postanowiła przejść na sportową emeryturę i zająć się swoją karierą na innych polach. M.in. jako fotomodelka. Wstrząśnięty Oleg Chuprin, prezes Federacji Boksu Tajskiego, również nie był w stanie wyjaśnić śmierci młodej zawodniczki. "Fierce" jak brzmiał przydomek mlodej fighterki miała w mediach społecznościowych motto: "tylko ten, kto każdego dnia wybiera lepsze otoczenie, otrzymuje powodzenie".