free templates joomla

PCF 20: Rafał Raczyński, Mansur „Borz” Abdurzakov i Robert Hałota zwyciężają w Popradzie

Rafał Raczyński & Shark Top Team BytomTrójka zawodników z Polski zwyciężyła w swoich walkach podczas gali PCF 20 Legendary: Martins vs. Barborík, która odbyła się w niedzielę 21-go kwietnia w hali Aréna Poprad w Popradzie na Słowacji. Walki wygrali: Rafał Raczyński (5-4) z Shark Top Team Bytom, Mansur „Borz” Abdurzakov (3-1) z K-1 Fighting Center Lublin i Robert Hałota (3-1) z Czerwonego Smoka Poznań. Niestety rywalowi uległ drugi z Sharków Dawid Pancerz (3-3).

Raczyński pokonał Słowaka Michala Dobiaša (7-8) z Octagon Fighting Academy dusząc go w drugiej rundzie z za pleców. To był udany powrót po 37 miesiącach przerwy i sławetnego występu na RXF 22: Romania vs. Polonia w Bukareszcie. 28-letni "Raku" zapewne nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Czeczeński "Wilk" z Lublina (Mansur Abdurzakov) pokonał innego Słowaka Tomáša Fialę (3-3) dusząc go zza pleców naciskówką w drugiej rundzie po 4 minutach i 48 sekundach. Podobnie poradził sobie Robert Hałota podobnie zmuszając do poddania Dmitriya Malenkoya z Ukrainy (1-2) po 3 minutach i 30 sekundach walki już w pierwszej rundzie. Dawida Pancerza z kolei pokonał Czech David Kohout (3-1) z PriMMAt Gym.