free templates joomla

Michał Oleksiejczuk demoluje w 44 sekundy Gadzhimurada Antigulova na UFC Sankt Petersburg! Video

Michał OleksiejczukKolejny niesamowity występ zaliczył Michał "Lord" Oleksiejczuk (15-1 MMA, 2-0 UFC), który podczas gali UFC on ESPN+ 7 Overeem vs. Oleinik, która rozpoczęła się w sobotnie popołudnie 20-go kwietnia w hali Pałacu Jubileuszowego w Sankt Petersburgu w Rosji, znokautował w 44 sekundy reprezentującego Rosję Gadzhimurada Antigulova (20-6 MMA, 2-2 UFC) z Dagestanu. To drugie oficjalne zwycięstwo 24-letniego Polaka z 3 jakie zanotował.

Pojedynek naładowany emocjami już na ważeniu zaczął się od niesamowitej presji Antigulova, który rozpoczął atak prawymi uderzeniami i zaczął bezładnie gonić polaka. Nie otrzeźwiło go pierwsze trafienie, które posadziło go na deskach. Złapał Polaka za nogę próbując obalać.

Oleksiejczuk zerwał chwyt i walka wóciła do stojki. Kolejny atak także został skontrowany podbródkowymi, które naruszają Antigulova i kolejny raz Dagestańczyk idzie na deski! Jest obijany, ale wstaje! Ostatni atak to seria uderzeń w stójce z kontry prawą ręką i zepchnięcie rękami w dół Oleksiejczuka i Antigulov jest na deskach! Kilka mocnych ciosów wybija mu MMA i kozaczenie z ważenia z głowy! Egzekucję przerywa sędzia Leon Roberts!

To druga walka i drugi nokaut na UFC Fight Night 149 a dodatkowo drugi nokaut Polaka w drugim oficjalnym występie w Ultimate Fighting Championship. Niesamowita kariera mlodego Polaka nabiera tempa i chyba nikt już nie może mówić o przypadku. Gratulacje!