free templates joomla

Rywal Conora McGregora kontra Marcin Held na ACA 96 Łódź

http://www.fightsport.pl/images/images_strony2/20190418_held_brandao.jpgJak oficjalnie poinformowała organizacja ACA mocnym rywalem polskiego zawodnika MMA wagi lekkiej Marcina Helda (25-7 MMA, 2-0 ACA) na gali ACA 96 w Łodzi został weteran UFC z Brazylii Diego Brandao (24-13 MMA, 0-0 ACA). Obaj zmierzą ze sobą w dniu 8-go czerwca w hali Atlas Arena w Łodzi w wadze do 70,3 kg.

Mający za sobą udaną karierę w Bellator MMA (11 zwycięstw, 3 porażki) i nieudaną w UFC (1 zwycięstwo, 3 porażki 27-letni Marcin Held po raz trzeci walczyć będzie dla czeczeńskiej organizacji i po raz pierwszy po jej zjednoczeniu z Akhmatem. Niezwykle utalentowany grapler w międzyczasie startował także podczas grapplerskich imprez Quintet 1 i Quintet 3 w Japonii odnosząc 3 zwycięstwa, 1 porażkę i notując 2 remisy. Na pewno w ACA brany jest pod uwagę jako potencjalny kandydat do walki o pas wagi lekkiej.

Brandao przeszedł do historii MMA jako jeden z rywali Conora McGregora, ale wcześniej zwyciężał w programie The Ultimate Fighter 14. Na koncie ma też pojedynek z aktualnym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej Dustinem PoirierZ największej światowej organizacji odszedł po UFC 195 i porażce z Brianem Ortegą. Ostatnio walczył w rosyjskich Fight Nights Global i RCC a także japońskiej Rizin.