free templates joomla

Datsik vs Tarasov - rosyjski model freak fightu pod specjalnym nadzorem! Video

Datsik vs TarasovOd momentu zwolnienia z więzienia rosyjski sportowy enfant terrible Viacheslav "Red Tarzan" Datsik (5-7) nie zaprzestaje treningów, szukając możliwości stoczenia walki i zarobienia jakichś pieniędzy. Ponieważ nikt z poważniejszych zawodników nie potraktował go poważnie, to szukał dalej i w perspektywie pojawiło mu się starcie z blogerem i zawodnikiem MMA Artemem "Lionheart" Tarasovem (5-2). Tyle, że różnica wagi to ok 70 kg, ale to "Ryżego Tarzana" nie zniechęca, bo Tarasov sam wyzwał go na bój.

Wartość medialna starcia jest jak na warunki rosyjskie ogromna. Widać to po odsłonach jakie osiągają wszelakie produkcje z udziałem obu panów a Datsika w szczególności. Trudno to nawet porównać do innych rynków, gdzie np. magnesem bywają prostytujące się "influencerki" i "zapiewajła" z piekła rodem. Co by nie powiedzieć o rosyjskim freak fightcie biorą w nim udział postacie mające doświadczenie w walkach. I to ludzi interesuje, tak jak i wynik walki.

Od wyjścia z więzienia "Pogromcy prostytutek" jak ochrzciła Datsika rosyjska prasa, po tym jak z kolegami z ultranacjonalistycznej kompanii, wpadli do jednego z burdeli i gołe panie przepędzili przez Sankt Petersburg na komisariat policji, jest on na ustach wszystkich mediów. I sam zawodnik i sam pojedynek z wielu względów jest starciem pod specjalnym nadzorem. Tarasov ma za sobą także kilka walk, ale przy bogatym życiorysie Datsika, który w debiucie pokonał niegdyś późniejszego mistrza UFC Andreia Arlovskiego to przysłowiowy pikuś. Tyle, że Datsik 15 - 20 lat wstecz ważył o 40 kg mniej. Nie licząc ogromu przeżyć i awantur w całym życiu, jak choćby faktu, że wyparły się go dwa tygodnie temu jego własne dzieci. To jednak Datsika nie zraża.,

16-go marca ma odbyć się ten słynny freak fightowy bój, ale Datsik spróbował już ostrych sparingów w tym z Maximem Noselovem a także ostatnio z dagestańskim mistrzem zapasów, który ważąc ok. 80, 90 kg "przemielił" ponad 140 kilogramowego otłuszczonego "potomka Swarożyca" jak niegdyś o sobie mówił Datsik, zafascynowany słowiańskimi tradycjami, uzupełnionymi nazistowską ideologią. Trochę paradoksalne zestawienie, ale to i tak drobiazg przy pojedynku z Tarasowem a także zainteresowaniem jakie mu towarzyszy. Poniżej sparing Datsika i konferencja przed walką.