free templates joomla

Rafał Kijańczuk z kontraktem FEN! Adrian Zieliński walczy o pas w Ostródzie!

Rafał Kijańczuk w FEN Rafał Kijańczuk (7-1, 7 KO) został zawodnikiem federacji Fight Exclusive Night i zadebiutuje w jej klatce w dniu 15 czerwca w Ostródzie. Adrian Zieliński (18-8, 5 KO, 6 SUB) jest kolejnym bohaterem gali FEN 25. Dla zawodnika z Olsztyna będzie to drugi pojedynek, który stoczy pod szyldem organizacji FEN.

Kijańczukto jeden z najzdolniejszych polskich zawodników MMA. Chełmianin dopiero w lutym 2018 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki i w ciągu 10 miesięcy odniósł aż 7 zwycięstw, z czego wszystkie zanotował w pierwszych rundach. Kijańczuk to pretendent do tytułu mistrzowskiego federacji M-1 Global. Wielu ekspertów wróży mu świetlaną przyszłość. 15 czerwca po raz pier
Adrian Zieliński
wszy wystąpi w federacji FEN.
 
 
Zieliński efektownie zadebiutował w FEN w marcu tego roku, gdy w 1. rundzie przez techniczny nokaut rozprawił się z Kamilem Łebkowskim. Zieliński ma 32 lata i trenuje w olsztyńskim klubie Berkut Arachion. Karierę zawodową rozpoczął w 2010 roku, gdy przez poddanie wygrał z Rafałem Rynkowskim. W latach 2013-2015 mógł pochwalić się serią siedmiu kolejnych zwycięstw z rzędu. W 2017 roku podczas gali ACB 52 wygrał na punkty jednogłośną decyzją sędziów z Rasulem Yakhyaevem. Spośród 18 zwycięskich pojedynków aż 11 miało miejsce przed czasem.