free templates joomla

TFL 17 „Czas Prawdy” w Pionkach! Krystian Krawczyk pierwszym zawodnikiem gali!

TFL 17 Jacek KrawczykFederacja Thunderstrike Fight League oficjalnie ogłosiła na swoim fanpage lokalizację dla 17 edycji swojej gali zatytułowanej TFL 17 „Czas Prawdy”. Tym razem wybór padł na Pionki – miasto położone w województwie mazowieckim, zatem dla tejże organizacji wywodzącej się z województwa lubelskiego 25 maj będzie nowym sprawdzianem pomimo, iż samym w województwie mazowieckim TFL zdążyło już się pokazać, albowiem dwukrotnie gale TFL-u zorganizowane były w Radomiu.

Niezmiernie miło nam ogłosić, że Zawodowa Gala MMA TFL – Thunderstrike Fight League 17, odbędzie się już 25 maja w Miasto Pionki! Nowe miejsce na mapie TFL to nowe wyzwania! Mamy nadzieję że i tym razem możemy liczyć na Waszą obecność! Do zobaczenia 25 maja w Hali Sportowej Miasto Pionki!” - brzmi krótka zapowiedź organizacji kierowanej przez promotora Jacka Sarnę.

Póki co niewiele wiadomo o fightcardzie, ale już wstępnie zapowiedziano powrót na arenę Thunderstrike Fight League utalentowanego Krystiana Krawczyka. "Reprezentant Rawski Klub Karate Kyokushin Krystian Krawczyk, po fenomenalnej walce na TFL 12 w Radomiu ponownie wejdzie do oktagonu TFL - Thunderstrike Fight League w Pionkach! Wojownik z Rawy Mazowieckiej podczas historycznej gali w Radomiu wówczas pokonał po zaciętym boju Sławomira Kołtunowicza. "To będzie Noc Prawdy i ta gala może okazać się przełomowa dla wielu zawodników związanych z TFL. Jedni stracą wszystko a inni zyskają bardzo wiele. Finał Nocy Prawdy w dużej mierze ukształtuje to co wydarzy się na kolejnej jesiennej gali TFL na której wystąpią mistrzowie TFL Hubert Szymajda oraz Cezary "Lubelski Czołg" Kęsik!"- mówi szef TFL Jacek Sarna JS Promotion.

autor: Grzegorz Prokop