free templates joomla

Dawid Gralka bez limitu przed KSW 47: The X-Warriors

Dawid Gralka 28-letni Dawid Gralka (6-2 MMA, 0-1 KSW) z Shark Top Team Łódź jest jedynym zawodnikiem, któremu nie udało się zrobić wagi podczas porannego obowiązkowego ważenia przed KSW 47: The X-Warriors w Łodzi, która czeka nas w sobotę 23-go marca. Zawodnik wagi koguciej (61,2 kg) pomimo 500 gram tolerancji przekroczył limit o 1,5 kg przed pojedynkiem z pochodzącym z Kudowy a mieszkającym w Irlandii Pawłem Polityło (3-1 MMA, 0-1 KSW), który wniósł 61,4 kg.

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, iż Łodzianin odmówił dalszego zbijania i próby osiągnięcia limitu. Z kolei o braku limitu nie chciał początkowo Paweł Polityło, ale ostatecznie walka się odbędzie, ale Gralka zostanie najpewniej ukarany sporą stratą procentową sięgającą od 30 do nawet 50% przychodów na rzecz rywala.

Trudno powiedzieć co zawiodło w przygotowaniach zawodnika z Łodzi i musi on to przeanalizować jako trener personalny nadzorujący też plany treningowe i żywieniowe podopiecznych. Najważniejszą jednak informacją jest fakt, iż walka dojdzie do skutku. Pozostali zawodnicy osiągnęli limity.