free templates joomla

„Balkansquad” trenuje w Austrii do walk na KSW i UFC

Aleksandar Rakić, Roberto Soldić, Antun Racić, Erko JunTym razem nie gościnne progi warszawskiego Berkut WCA Fight Team a Athletic Camp w Tyrolu w Austrii gościł bałkańskich zawodników związanych z polską KSW. Chorwaci Roberto Soldić (15-3 MMA, 3-1 KSW), Antun Račić (22-8-1 MMA, 3-0 KSW) i Bośniak Erko Jun (2-0 MMA, 2-0 KSW) przebywali i trenowali w Austrii na zaproszenie Aleksandara Rakića (11-1 MMA, 3-0 UFC) serbskiego zawodnika UFC wagi półciężkiej, mieszkającego w Austrii.

„Balkansquad” został sfotografowany przez Erko Juna podczas wspólnych treningów w Austrii. Na razie nie wiadomo kiedy trzej zawodnicy KSW pojawią się w polskiej organizacji. od pokonania w grudniu 2018 Devina Clarka na UFC 231: Holloway vs. Ortega pauzuje też Aleksandar Rakić, czekając na kolejny bój w Ultimate Fighting Championship.

Zapewne to juz ostatnie tygodnie do czasu kiedy zostaną ogłoszeni ich rywale i występy. W Polsce szczególnie oczekiwany jest Soldić, który nie tylko jest mistrzem KSW, ale dodatkowo lubiany jest przez polskich kibiców a to nie jest łatwe jak wie choćby większość krajowych zawodników. Oczekiwany jest też Erko jun, którego cała kariera w MMA wiąże się z dwiema walkami w KSW. Bośniacki kulturysta, który od lat mieszka w Belgii pokonał Tomasza Oświecińskiego i Pawła Mikołajowa czyli Popka. Ostatnio wyzwanie rzucił mu Akop Szostak, więc kto wie czy powyższe przygotowania nie są podyktowane także i taką walką?