free templates joomla

Zagłębiowski Horror Show 2: Adrian Błeszyński vs Claudio Rocha w walce wieczoru! Artur Kula w co-main event! Już 27-go stycznia w Sosnowcu!

Zagłębiowski Horror Show 2Już 27-go stycznia w sosnowieckiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4C, odbędzie się druga edycja gali Zagłębiowski Horror Show 2 z walkami MMA i K-1 w swoim programie. Organizatorem jest Piotr Pepliński i klub Sportowe Zagłębie Sosnowiec a w walce wieczoru wystąpi najpopularniejszy zawodnik tego klubu, Adrian Błeszyński (6-2), który zmierzy się w formule MMA z Brazylijczykiem Claudio Rocha (10-9-1) liderem Rocha Top Team z miejscowości Bonito w Mato Grosso do Sul w Brazylii. To będzie najtrudniejsze wyzwanie w sportowej karierze "Aresa".

Wcale nie łatwiejsze zadanie stać będzie przed utalentowanym kickboxerem Arturem Kulą (5-0-1), który na zasadach K-1 bić się będzie z Mateuszem Urbanowiczem (4-2) z Żytkiewicz Team ze Świebodzina w województwie lubuskim. Zapowiedź tej walki i spotkanie "twarzą w twarz" obaj zawodnicy mieli już podczas grudniowej MFC 15 w Nowej Soli, gdzie ją ogłoszono publicznie.

Oba pojedynki wejdą w skład 6 zawodowych walk jakie przewidziane są podczas tej gali. Brazylijczyk Rocha nie będzie jedynym gościem z zagranicy jaki wystąpi podczas Zagłębiowskiego Horror Show. Kolejny raz zawitają przedstawieciele Litwy, w tym silny Marius Bagdonas (6-7-1), który co prawda na poprzedniej edycji uległ "Aresowi" Błeszyńskiemu, ale dwa miesiące temu odbudował się zmuszając do poddania silnego Emila Różewskiego na gali DFN w Legionowie k. Warszawy. Litwin poprzedził wówczas zwycięską walkę Sosnowiczanina z Krystianem Bielskim, więc być może i teraz historia się powtórzy? Rywalem Litwina będzie utalentowany Adrian Dudek (1-0).

Bagdonasowi towarzyszyć będą inni goście z zawsze bratniej Polsce Litwy, jak Deivydas Kaklauskas (0-1), który walczył na poprzedniej edycji z Adrianem Dudkiem z Daas Berserkers Team Bielsko-Biała na zasadach MMA. Tym razem w K-1 zmierzy się z Łukaszem Głośnym ze Sportowego Zagłębia. Trzecim gościem z Litwy będzie Raimundas Krilavicius (2-3), który przetestuje debiutującego Sebastiana Jędryczkę (0-0) w kategorii półśredniej do 77 kg.

Zawodowe zmagania uzupełnia polsko - polski pojedynek w wadze średniej (84 kg), gdzie Wawrzyniec Bartnik (2-1-0) z Rakowa Częstochowa zmierzy się z Adrianem Grzelakiem (0-0) z Team Berserkers, który na poprzedniej edycji stoczył fantastyczny pojedynek z Sebastianem Porębskim. W silnej karcie wstępnej wystąpi wielu talentowanych zawodników K-1 i Boksu. Być może także MMA. Reprezentować oni będą i Sportowe Zagłębie jak też i zaprzyjaźnione kluby z Warszawy, Przemyśla czy Częstochowy. Pełna Karta Walk w linku.

Niezbędne informacje:

Miejsce:
Hala MOSiR Sosnowiec ul. Żeromskiego 4C

Start:
godzina 18:00

Bilety dostępne od 40 PLN w:
- Sklep Kibica Zagłębiak (3 maja 11, Sosnowiec)
- Klub Manufaktura (Warszawska 12, Sosnowiec)
- Restauracja Czarci Młyn (Andersa 76, Sosnowiec)
- W dniu gali bilety będą dostępne w kasach od godziny 16:30