free templates joomla

Niepokonany Kamil Oniszczuk wystąpi na gali Babilon MMA 7

Babilon MMA 7 - Kamil Oniszczuk Guilherme Cadena Martins będzie rywalem Kamila Oniszczuka podczas gali Babilon MMA 7. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii półśredniej. 25 stycznia w Żyrardowie wystąpi czołówka polskiego MMA.

Oniszczuk to bez wątpienia jeden z największych talentów w kraju. Zawodnik poznańskiego Ankosu MMA ma na koncie 6 zwycięstw i nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Siłą Oniszczuka jest niekonwencjonalna stójka, mocne zapasy i nieprzeciętne jak na kategorię półśrednią warunki fizyczne. 22-latek mierzy grubo ponad 190 centymetrów. Nic więc dziwnego, że wielu zawodników odmówiło walki z nim.

Wyzwanie podjął Guilherme Cadena Martins, mistrz organizacji TFL. Brazylijczyk poszukiwał walki po tym, jak odwołana została inna europejska gala zaplanowana na styczeń. Gdy tylko padła propozycja występu w Żyrardowie, "Warrior" nie zastanawiał się ani chwili.

Brazylijczyk jest znany polskim kibicom. Ma na koncie kilka występów nad Wisłą. W marcu 2018 roku pokonał przed czasem Huberta Szymajdę i zdobył pas organizacji TFL. Na rozkładzie ma również Łukasza Stanka i Roberta Maciejowskiego. "Warrior" toczy pojedynki w dwóch kategoriach wagowych: lekkiej i półśredniej. Z Oniszczukiem zmierzy się w limicie do 77 kg.

Walka Oniszczuk - Guilherme Cadena będzie jednym z głównych punktów gali Babilon MMA 7. W innych starciach wieczoru wystąpią Michał Kita i Artur Głuchowski oraz Daniel Rutkowski i Łukasz Rajewski. Kolejne nazwiska zostaną ogłoszone wkrótce.

Bilety w cenie od 40 PLN można nabywać w serwisie eventim.pl. Transmisję z gali przeprowadzi grupa Polsat.