free templates joomla

Tenshin Nasukawa zabiera głos po klęsce z Floydem Mayweatherem Jr. na Rizin 14

Tenshi vs FloydNadal nie milkną echa walki 41-letniego wielokrotnego mistrza świata w boksie Floyda Mayweathera Jr. (50-0) i 21 latniego japońskiego kickboxera Tenshina Nasukawa (20-0) podczas gali Rizin 14, która odbyła się w Saitama Super Arena w Saitamie. Nasukawa, który przegrał przez nokaut i był załamany po walce - już okrzepł i powiedział, że nie zamierza przestać i wciąż szuka wielkich wyzwań.

Przypomnijmy, że podczas sylwestrowej gali Rizin 14 obaj zmierzyli się w hali Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii i dla Japończyka, walka skończyła się blamażem, gdyż padał on trzykrotnie na deski, aż sędzia zakończył to po 3 liczeniu.

"Kiedy po raz pierwszy otrzymałem ofertę, zaakceptowałem ją w jednej chwili. Myślałem, że to była szansa przez całe mojego życie i chociaż istniała znaczna różnica w kategoriach wagowych, czułem, że muszę zaakceptować to wyzwanie. W końcu przegrałem, ale nie żałuję. Jestem rozczarowany sobą, ponieważ myślałem, że mogę osiągnąć więcej. Ale stanę w obliczu faktów i nadal przyjmę wszelkie wyzwania. Zdałem sobie sprawę, że nie pracowałem wystarczająco ciężko, aby zasłużyć na tę okazję. Użyję tej porażki, aby stać się lepszym. Pomimo wszystkich rzeczy, które wydarzyły się w przededniu walki, zdałem sobie sprawę, jak wielkim fighterem był Mayweather. To ja go nie doceniłem. Obiecuję osiągnąć jego poziom. To może zająć trochę czasu, aby zostać osobą, która weźmie cały przemysł na swoje barki, ale proszę, wspierajcie mnie dalej "- powiedział Nasukawa dla japońskich mediów.