free templates joomla

Łukasz Jarosz, legenda K-1 zadebiutuje w DSF na gali w Krakowie!

Łukasz Jarosz na DSF 20Już 23 lutego legendarny polski zawodnik K-1 Łukasz Jarosz zadebiutuje w federacji DSF Kickboxing Challenge. Zawodowy i amatorski mistrz świata, który wygrywał przed czasem m.in. z Marcinem Różalskim i Łukaszem Jurkowskim, w 2018 roku powrócił na ring po 8,5 rocznej przerwie. 23 lutego na gali DSF 20 w Krakowie Jarosz zmierzy się z Holendrem Wendellem Roche.

- Kibice pamiętają mnie przede wszystkim z walk turniejowych. W pierwszym oficjalnym turnieju K-1 we Wrocławiu wygrałem wszystkie walki przez nokaut w 1. rundzie. W kolejnych zawodach również znokautowałem każdego rywala, w finale był to Marcin Różalski - wspomina zawodnik Jarosz Fight Club, który w maju na Stadionie Narodowym efektownie znokautował w 2. rundzie Michała Wlazło.

 - Kiedyś turniejów i gal nie było tak dużo. Dziś zawodnicy liczą swoje lajki w Internecie i tą miarą mierzą swój sukces. Nie tędy droga. Liczą się wygrane walki. Ja najpierw godziłem się walczyć, a potem pytałem o nazwiska rywali - mówi weteran polskiego kickboxingu. - Wielką motywacją do mojego powrotu był wywiad Marcina Różalskiego, który powiedział, że jestem jedynym Polakiem, z którym może walczyć. Ja oczywiście też jestem chętny i mam nadzieję, że do tej walki dojdzie. W Polsce jest wielu świetnych zawodników wagi ciężkiej, ale najlepszy jest dziś Tomek Sarara.

- Moje największe atuty to siła, dynamika i szybkość. Często kończę walki przed czasem - zaznacza Jarosz, którego zawodowy bilans to 41 zwycięstw (34 przez nokaut) i tylko 3 porażki. - 23 lutego walczę w Krakowie z Holendrem Wendellem Roche. Nie lekceważę nigdy żadnego rywala, każdy kto wychodzi do ringu jest niebezpieczny. Jeżeli pojawi się szansa, to go znokautuję!