free templates joomla

Babilon MMA 6: Piotr Kacprzak vs Filip Lamparski - pojedynek talentów

Babilon MMA 6 Kacprzak vs Lamparski Piotr Kacprzak i Filip Lamparski to kolejni bohaterowie gali Babilon MMA 6, która odbędzie się 15 grudnia w podwarszawskim Raszynie. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii piórkowej.

Piotr Kacprzak jest doskonale znany kibicom, którzy oglądali poprzednie edycje Babilon MMA. Pierwszą walkę dla organizacji Tomasza Babilońskiego stoczył w marcu tego roku w Radomiu. We własnym mieście pokonał wówczas przez decyzję Daniela Matuszka. Trzy miesiące później Kacprzak wygrał na punkty z Pawłem Szumlasem. Oba te pojedynki były toczone w formule "semi pro". Po bogatej karierze amatorskiej czas na debiut zawodowy. Kacprzak to przede wszystkim specjalista w brazylijskim jiu-jitsu, które szlifuje w radomskim klubie Marga Submission Fighting Gym.

Filip Lamparski reprezentuje Daas Berserkers Team Bielsko-Biała. W Raszynie stoczy trzecią zawodową walkę. W profesjonalnym debiucie pokonał Armana Wilskiego. Jego drugie zawodowe starcie śmiało może kandydować do miana jednej z walk roku w Polsce. W czerwcu tego roku Lamparski stoczył pasjonujący bój z Adrianem Kępą. Zwyciężył Kępa przez poddanie, ale Lamparski zaprezentował się bardzo solidnie.

Przypomnijmy, że arcyciekawie zapowiadają się walki wieczoru gali Babilon MMA 6. W walce o pas kategorii półśredniej zmierzą się Daniel Skibiński i Paweł Pawlak. W 3-rundowej rankingowej walce naprzeciwko siebie staną przedstawiciele czołówki dywizji średniej w Polsce: Rafał Haratyk i Maciej Różański. Łącznie kibice obejrzą 6 walk zawodowych i dwie amatorskie.

Bilety na to wydarzenie są w sprzedaży w serwisie eventim.pl. Gala będzie pokazywana na antenach grupy Polsat.