free templates joomla

Khabib Nurmagomedov wyprzedza Timati na Istagramie! 13 mln followersów i drugie miejsce w rosyjskim rankingu popularności!

Khabib Nurmagomedov & Olga BuzovaPopularność ma swoją wagę a popularność w sportach walki szczególnie. Mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov (27-0 MMA, 11-0 UFC) w najnowszym rankingu popularności postaci rosyjskiego rynku, zajął drugie miejsce pod względem liczby subskrybentów na portalu społecznościowym Instagram. Nurmagomedov pozostawił za sobą skonfliktowanego z nim rapera Timati. O ich konflikcie pisaliśmy przed galą UFC 229. Po niej popularność zawodnika z Dagestanu wywindowała niebotycznie.

W chwili obecnej Nurmagomedov ma 13 milionów subskrybentów, zaś Timati ma 12,97 milionów subskrybentów. Liderką na liście Instagrama jest piosenkarka i prezenterka telewizyjna Olga Buzova (powyżej na zdjęciu - przyp. red.), która ma 13,9 miliona użytkowników, ale musi uważać na gonioącego ją zawodnika MMA.

Tak szybki wzrost popularności Khabiba Nurmagomedowa niewątpliwie wiąże się ze zwycięstwem Dagestańczyka nad byłym mistrzem UFC Conorem MacGregorem. Po zwycięstwie nad Irlandczykiem konto Nurmagomedova wzrosło o cztery miliony subskrybcji w ciągu dnia. Zatem chyba jest już kwestią czasu kiedy zajmie on pierwszą pozycję.  

Po zwycięstwie nad Irlandczykiem konto Nurmagomedova wzrosło o cztery miliony subskrybcji w ciągu jednego dnia (6 października), ale za to jak ważnego dla światowego MMA. Tak czy tak, skok przez siatkę oktagonu okazał się skokiem "na popularność", bo po nim, już nic nigdy nie będzie takie samo. Zarówno w UFC, jak i w MMA, jak też w popularności Khabiba.