free templates joomla

TFL 15 w Lublinie: w walce wieczoru Hubert Szymajda vs Robert Maciejowski!

TFL 15 Lublin Już 20 października 2018 w Lublinie organizacja Thunderstrike Fight League zorganizuje swoje kolejne wydarzenie, galę TFL 15. Podczas piętnastej odsłony odbędzie się 10 zawodowych pojedynków w formule MMA oraz jedno starcie bokserskie w wadze ciężkiej.

W głównym starciu wydarzenia, którego stawką jest tytuł mistrzowski, wystąpi czołowy Polski zawodnik wagi lekkiej, reprezentant Lublina - Hubert Szymajda.

W co-main evencie gali do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego TFL w kategorii koguciej stanie najbardziej zacięty i bardzo widowiskowo walczący zawodnik w polskim MMA - Jakub Piesiewicz. Organizatorzy zapowiadają wiele świetnych pojedynków i najmocniejszą dotychczas galę TFL.
 TFL 15 Lublin

Hubert Szymajda vs Robert Maciejowski

Niepokonany Robert Maciejowski będzie rywalem Hubert Szymajda podczas piętnastej odsłony TFL w Lublinie! Reprezentant BERSERKERS TEAM Bielsko Biała 20 października, stanie przed życiową szansą wywalczenia tymczasowego pasa TFL w kat. lekkiej.

Popularny na Lubelszczyźnie "Małpa", nie wykorzystał swojej pierwszej szansy na zdobycie tytułu championa Thunderstrike Fight League. Z powodu dyskwalifikacji przegrał na TFL 13 w walce o pas z Guilherme Cadena. "Faktem jest, że byłem nastawiony na rewanż z Brazylijczykiem, ale wyszło inaczej. Tymczasowy pas na pewno jest fajną rekompensatą. Cieszę się, że będę prekursorem jeśli, chodzi o organizację TFL w postaci pretendenta do tytułu tymczasowego mistrza kategorii. Liczę na Wasze wsparcie. Dam z siebie wszystko" - mówi Hubert Szymajda.

"Możecie być gotowi na twardy pojedynek i świetne starcie. Robert walczył w wyższej kategorii wagowej. Będzie bardzo silny i dobrze przygotowany. Jest niepokonany w zawodowym MMA i przyjeżdża do Lublina po pas organizacji TFL. Przyjeżdżamy namieszać i chcemy kolejnej walki z Brazylijczykiem Guilherme Cadena Rey. Wszystkie szczegóły z TFL są już ustalone" - komentuje manager Roberta Maciejowskiego, Marcin Damian Ossoliński.

TFL 15 Lublin

Jakub Piesiewicz vs Mariusz Joniak

Po dwuletniej przerwie do klatki organizacji Thunderstrike Fight League powraca mistrz w kategorii koguciej Jakub Piesiewicz. Reprezentant klubu MSFG Garwolin w pierwszej obronie pasa, skrzyżuje rękawice z solidnym i bardzo niebezpiecznym Mariuszem Joniakiem. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 61 kg.

Aktualny mistrz TFL, Jakub Piesiewicz z powodów zdrowotnych nie mógł bronić wywalczonego w 2016 roku pasa mistrzowskiego. „Jestem podekscytowany powrotem. Każdy kto mnie zna wie jak bardzo kocham ten sport i jak dużo dla mnie znaczy. Tym razem to nie będzie to tylko walka z moim rywalem ale przede wszystkim ze swoimi słabościami na które nie do końca mam wpływ. Walka na TFL to dla mnie wyjątkowe sportowe święto, które spędzam ze swoimi najlepszymi kibicami. Zapraszam Wszystkich do Lublina , 20 października! Jesteście moją rodziną!” - komentuje Jakub „Zacięty” Piesiewicz.

Pewny swojego sukcesu jest pretendent i reprezentant Bebson Gold Team Bielawa, którzy zamierza pokonać aktualnego Championa. „Będę bardzo dobrze przygotowany do walki na TFL 15. O propozycji tego pojedynku dowiedziałem się już dawno temu więc nie jest to walka z przypadku. Wiem gdzie jadę i po co jadę a cel jest jasny …Pas TFL !” – podsumowuje pretendent Mariusz Joniak.

TFL 15 Lublin
Kuba Ozga vs Artur Dziki

Do wielkiego rewanżu dojdzie podczas piętnastej odsłony Thunderstrike Fight League w Lublinie. Już 20 października Reprezentant klubu Cross Fight Radom Jakub Ozga po raz drugi zmierzy się z Arturem Dzikim.

Obaj panowie mieli okazję skrzyżowac rękawice podczas Mistrzostw Europy. Wtedy lepszy okazał się Artur Dziki. "Tamten pojedynek nie poszedł po mojej myśli. W pełni kontrolowałem walkę ale jeden błąd zadecydował o mojej porażce. Tym razem nie popełnie szkolnych błędów." - mówi Jakub Ozga.

Sławek Kołtunowicz vs Kamil Piegat

Jeden z najbardziej widowiskowych zawodników organizacji TFL, Sławomir Koltunowicz już 20 października w Lublinie skrzyżuje rękawice z przedstawicielem S4 Warszawa Kamilem Piegatem. Zawodnik RKT Radom stanie przed szansą odniesienia drugiego zwycięstwa pod szyldem TFL. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 66 kg. "Obaj zawodnicy reprezentują bardzo dobre kluby. Obaj walczyli na TFL 12 w Radomiu. Obaj mają coś do udowodnienia swoim kibicom. Liczę na efektowną walkę na pełnym dystansie." - zapowiada Jacek Sarna.
TFL 15 Lublin

Patryk Kaczmarczyk vs Robert Ruchała

Spotkanie młodych wilków polskiego MMA, czeka na kibiców podczas piętnastej odsłony TFL w Lublinie! Już 20 października reprezentant RKT Radom , Patryk Kaczmarczyk skrzyżuje rękawice z przedstawicielem Grapplingu Kraków Robertem Ruchałą. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 66 kg.

"Do tego starcia miało dojść już wcześniej. Niestety z powodu kontuzji Patryka Kaczmarczyka nie udało się zrealizować tej walki w Radomiu. Wtedy był zawód obu stron. Obaj zawodnicy znają się doskonale i po raz drugi przygotowali się do walki ze sobą. To będzie ekscytujące starcie z delikatnym podtekstem." - komentuje Jacek Sarna.

Cezary Oleksiejczuk, Marcin Łuczyński, Michał Pach ponownie na TFL

Jeden z prospektów Thunderstrike Fight League, Cezary Oleksiejczuk stoczy swój trzeci zawodowy bój pod banderą TFL. Już 20 października w Lublinie młodszy z braci Oleksiejczuk stanie przed szansą wywalczenia trzeciego zawodowego zwycięstwa. Reprezentant Team Oleksiejczuk/Spartakus Cyców w dwóch ostatnich walkach na TFL, kolejno z kwitkiem odprawił utalentowanego Jakuba Martysa oraz niebezpiecznego sambiste Białorusina Vadima Yakshuka. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie 77 kg.

TFL 15 Lublin

Kolejny pojedynek pod banderą TFL stoczy przedstawiciel klubu Spartakus Cyców, Marcin Łuczyński. Już 20 października w Lublinie, właściciel oraz zawodnik Spartakus Cyców /Team Oleksiejczuk, skrzyżuje rękawice i powalczy o drugie zwycięstwo dla organizacji Thunderstrike Fight League. Łuczyński udanie zadebiutował podczas trzynastej gali TFL, gdzie po emocjonującym boju pokonał przedstawiciela renomowanego klubu S4 Warszawa Przemysława Chimczuka. Tym razem pojedynek zakontrakowany będzie w formule bokserskiej w dywizji ciężkiej!


Michał Pach ponownie w klatce, już 20 października w Lublinie! Reprezentant Radomia Michał Pach, ponownie wejdzie do klatki podczas piętnastej odsłony Thunderstrike Fight League w Lublinie. Charyzmatyczny i nieprzewidywalny zawodnik ma na koncie dwie batalie pod banderą TFL. Oba pojedynki pozostawiły olbrzymią dawkę kontrowersji ponieważ Pach niejednogłośną decyzją musiał uznać wyższość rywali. Innego zdania niż sędziowie była publika oraz eksperci MMA. Według wielu z nich zawodnik z Radomia wygrał obie walki. "Tym razem nie pozostawię werdyktu w rękach sędziów. Postaram się poddać lub znokautować swojego rywala. Zapraszam 20 października do Lublina"- zapowiada Michał Pach.

Mateusz Głuch powraca do MMA

Po długiej przerwie do oktagonu wraca reprezentant klubu RKT RADOM, Mateusz Głuch. Podopieczny trenera Germana Anfinogienowa ostatni pojedynek stoczył w 2012 roku z solidnym Tomaszem Kondraciukiem. Dla przedstawiciela Radomia, będzie to dziewiąty zawodowy start w formule MMA. Walka tym razem zakontraktowana jest w limicie do 77 kg. „Postaram się bardzo dobrze przygotować do mojej walki na TFL 15 w Lublinie. Będzie to sprawdzian dla mojego organizmu. Od kilku lat nie walczyłem w klatce ale jestem przekonany że nie straciłem na swojej wartości. Zapraszam wszystkich moich kibiców na galę TFL 15 do Lublina. Liczę na Wasze wsparcie. Będziecie mi bardzo potrzebni.” – komentuje Mateusz Głuch.

Judyta Rymarzak wejdzie do klatki na TFL 15

Po fenomenalnym debiucie w organizacji TFL do oktagonu ponownie wejdzie Judyta Rymarzak. Już 20 października w Lublinie reprezentantka Siedlec, stoczy drugi zawodowy bój dla organizacji Thunderstrike Fight League. Utytułowana kickbokserka w ostatnim starciu na TFL 14, pewnie pokonała ex zawodniczkę UFC , Izabelę Badurek. W MMA był to jej największy sukces . Judyta Rymarzak była uznawana za zdecydowanego outsidera w konfrontacji z doświadczoną przedstawicielką Lubelszczyzny Izabelą Badurek. „Judyta namieszała w kobiecym MMA pod banderą TFL. Od początku promujemy naszą zawodniczkę Izę Badurek, która do ostatniej gali wygrała wszystkie walki pod szyldem Thunderstrike Fight League. To zwycięstwo otworzyło jej drzwi do kobieciego MMA. Jestem ciekawy kolejnych pojedynków tej wojowniczki i cenie w niej lojalność względem organizacji TFL. Czekamy na jej kolejny start. W przyszłości może rewanż Badurek vs Rymarzak II?” – komentuje Jacek Sarna.

Marcin Skrzek w wielkim zawodowym debiucie

Do długo oczekiwanego zawodowego debiutu dojdzie podczas piętnastej odsłony Zawodowej Gali MMA Thunderstrike Fight League w Lublinie. Już 20 października reprezentant klubu Cross Fight Radom, Marcin Skrzek stoczy historyczny bój pod szyldem TFL. Przedstawiciel Radomia po długiej karierze amatorskiej zadebiutuje w profesjonalnym oktagonie na zasadach zawodowego MMA. Podopieczny Leszka Kulika od kilku lat związany jest z organizacją Thunderstrike Fight League w której jest niepokonany. "Długo czekałem na ten moment. Długo czekali kibice Marcina Skrzeka. Teraz czas na weryfikację. Jeżeli głowa zniesie presję zawodowego debiutu, Skrzek będzie jednym z prospektów tej dywizji w Polsce. TFL stawia na tego zawodnika od dawna."- komentuje Jacek Sarna.
 
Źródło: Informacja prasowa TFL