free templates joomla

Bartosz Fabiński vs Michel Prazeres na UFC Argentina!

Bartosz FabińskiZnany jest już termin i rywal z jakim zmierzy się polski zawodnik MMA Bartosz "The Butcher" Fabiński (14-2 MMA, 3-0 UFC) w czwartym swoim pojedynku w organizacji Ultimate Fighting Championship. 32-letni Polak skrzyżuje rękawice 5 lat starszym Brazylijczykiem Michelem Prazeresem (25-2 MMA, 9-2 UFC) o przydomku "Trator". Do walki dojdzie podczas pierwszej argentyńskiej edycji gali UFC Fight Night 140, która odbędzie się w stolicy kraju Buenos Aires w dniu 17-go listopada.

Michel Richard dos Prazeres z Belem to niezwykle doświadczony w UFC fighter, który z 11 walk w największej światowej organizacji jest od mamja 2013 roku. W tym czasie wygrał 9 z 11 walk w tym ostatnią w maju z Zakiem Cummings na UFC Fight Night 129 w pobliskim Santiago w Chile, które gościło po raz pierwszy UFC. Teraz pora na walkę w sąsiedniej Argentynie. 

Fabiński ma trzy wygrane walki w UFC w tym ostatnią na UFC Fight Night 134 Hamburg latem br. z Norwegiem Emilem Weberem Meekiem. Polak trenujący w Berkut WCA Fight Team wrócił do tej walki po ponad dwóch latach przerwy w czasie, której leczył kontuzje. Teraz w pełni zdrowy gotów jest na większe wyzwania a bez wątpienia Brazylijczyk będzie największą zawodową przeszkodą do przejścia dla niego. Wierzymy, że i tę zdoła pokonać nasz fighter o "żelaznych płucach".  Polak rozpoczął przygotowania już w połowie sierpnia, o czym mówił w wywiadzie dla naszego portalu.

Podczas gali wystąpi także była już mistrzyni KSW Ariane Lipski (11-3 MMA, 0-0 UFC), która zmierzy się z Maryną Moroz (8-3 MMA, 3-3 UFC) z Ukrainy. Będzie to pierwsza walka po tym jak Brazylijka w "tradycyjnych" okolicznościach pożegnała się z KSW. Wystąpią tam także dwaj inni znani z walk z Polakami Khalil Rountree i Alessio Di Chirico.