free templates joomla

Sławomir Kobiec, Jakub Doman i Tomasz Zdanowski nokautują na SuperFightSeries VII ''Alchemists'' w Anglii!

Super Fight Series Trójka polskich zawodników trenujących Muay Thai i Kicboxing na brytyjskim rynku, odniosła zwycięstwa podczas angielskiej edycji gali SuperFightSeries VII "Alchemists" (SFS VII), która odbyła się w hali Brentwood International Centre, w Brentwood, w hrabstwie Essex w Wielkiej Brytanii w dniu 15 września. Swoje pojedynki w formule K-1 wygrali Sławomir Kobiec z Renegade Fitness Academy, Tomasz Zdanowski z Perun Gym i Jakub Doman z Unique Gym. Co najważniejsze wszyscy trzej wygrali bardzo efektownie poprzez nokauty w pierwszej lub najdalej drugiej rundzie.

Jakub Doman wysokim kopnięciem posłał na deski Dimitrusa Andriesa ze Storm Gym - klubu organizatora gali Amira Subasica. Zwycięstwo było bardzo efektowne i pokazało, że Doman walczący w wadze cruiser ma wieki talent. Żadnych szans rywalowi Joe Southallowi nie dał Sławomir Kobiec demolując go serią uderzeń. Anglik to także zawodnik Storm Gym Luton, gdzie trenuje m.in. Łukasz Krupadziorow.

Trzecim "człowiekiem demolką" z naszego kraju okazał się najlżejszy pośród polskich zawodników Tomasz Zdanowski, który rozbił Matteo Copabianco z Backstreet Dojo. Pochodzący z Poznania 25-latek tak opisał swój występ: "Gale Super Fight Series są bardzo dobre. Walki bardzo mocne a organizacja super. U mnie wszystko poszło zgodnie z planem. Pojedynek przebiegał bardzo dobrze dla mnie. Przygotowywałem się do niego w Perun Team z moim trenerem, którym jest Marcin Goig. Myślę, że od początku starałem się kontrlolować wydarzenia i to się udało. Walka skończyła się w drugiej rundzie po prawym prostym". Warto dodać, że był to drugi występ Polaka SFS i pierwsze zwycięstwo po tym jak w czerwcu na gali SuperFightSeries VI (SFS VI) King Of Kings, która odbyła się w stolicy Wielkiej Brytanii, w Londynie w czerwcu br. Polakom gratulujemy świetnego startu i czekamy na kolejne dobre wiadomości.