free templates joomla

Jerome Le Banner vs Wojciech Buliński na Fight Legend Geneva

Jerome Le Banner vs Wojciech Buliński34-letni polski zawodnik MMA wagi ciężkiej Wojciech 'Akodo' Buliński (10-2 MMA) z MMAtadores Katowice zmierzy się z legendą K-1 Jerome Le Bannerem (81-22-2 KB) podczas gali Fight Legend Geneva, która odbędzie się 27 października w stolicy francuskiego kantonu Szwajcarii. Pojedynek toczyć się ma na zasadach K-1 na dystansie 3 rund po 3 minuty. Dla mieszkającego w Tychach Bulińskiego będzie to debiut w kickboxerskiej formule.

Ta informacja zaskoczyła nie tylko polski rynek walk Kickboxingu i MMA, ale Buliński w obszernym wywiadzie z nami wyjaśnił okoliczności zapronowania mu walki, którą wynegocjował mu były manager Joanny Jędrzejczyk, Thiago Okamura. Pierwotnie miał to być pojedynek w MMA, ale chimeryczny Francuz i jego sztab zmienili decyzję i dla Polaka była to propozycja z cyklu tych "nie do odrzucenia" z uwagi na wszansę walki z legendą K-1.

Legenda legendą, ale JLB ma kiepską opinię, wśród polskich fanów z uwagi na trzykrotne wycofanie się z walki z Marcinem Różalskim. Dwa razy na zasadach MMA a raz na zasadach K-1, bowiem obaj mieli się zmierzyć na galach KSW i DSF Kicboxing Challenge 14 w Warszawie, gdzie Francuz autentycznie doznał kontuzji.
 
"27 października na Fight Legend Geneva przyjdzie mi walczyć (albo i nie) z legendą kickboxingu Jérôme Le Banner w formule K1. Będzie to największe wyzwanie w mojej sportowej karierze z powodu poziomu jaki prezentuje mój przeciwnik, formuły walki oraz krótkiego czasu na przygotowanie. CHCESZ BYĆ LEGENDĄ MUSISZ POKONAĆ LEGENDĘ!"