free templates joomla

UFC Moscow: Jan Błachowicz i Nikita Krylov w znakomitej formie na Media Day! Video

Blachowicz vs KrylovW czwartek 13-go września rozpoczął się ostatni etap przed galą UFC Fight Night 136: Hunt vs. Oleinik w stolicy Rosji Moskwie, gdzie w sobotę 15-go września na Stadionie Olimpijskim nastąpi ostateczny finał. Czwartkowym wydarzeniem były tzw. "Face-Offs", gdzie uczestnicy głównej karty spotkali się twarzą w twarz i pokazali się na media treningu w ramach Media Day.

Spotkania "twarzą w twarz" odbyły się w większości w bardzo przyjaznej atmosferze. Oczywiście najważniejszą walkę stoczą dwaj weterani MMA Nowozelandczyk Mark Hunt (13-12-1 MMA, 8-6-1 UFC) i ukraińsko - rosyjski zawodnik Aleksei Oleinik (56-11-1 MMA, 5-2 UFC), ale oczy polskich fanów skierowane są na Jana Błachowicza (MMA 22-7, UFC 5-4), który podczas gali UFC Moscow (UFC Fight Night 136) zmierzy się z pochodzącym z Doniecka na wschodzie Ukrainy, Nikitą Krylovem (25-5, UFC 6-3).

Obaj zdawali się być w znakomitej formie i prezentowali się świetnie na tle reszty uczestników, którzy raczej się nie przepracowywali jak Mark Hunt. Podobnie jak Andrei Arlovski, który dodatkowo odmówił odpowiedzi na pytania, chociaż później wywiadu udzielił wybranym mediom. Poniżej prezentacja treningów i spotkań face to face.