free templates joomla

Khabib Nurmagomedov na wojnie z rosyjskimi raperami!

Khabib Nurmagomedov TimatiPrawdziwa medialna wojna przetoczyła się przez rosyjski internet i miała związek z najbardziej gorącym nazwiskiem świata MMA czyli Khabibem Nurmagomedovem (26-0 MMA, 10-0 UFC), który ma zmierzyć się z Conorem McGregorem (21-3 MMA, 9-1 UFC) podczas październikowej gali UFC 229 w Las Vegas (USA). Jednak nie o USA i Las Vegas poszedł spór i wrzawa a o Dagestan, zasady, zwyczaje, religijne nakazy i kulturowe

Burza zaczęła się od odwołanego koncertu kontrowersyjnego hip-hopowego artysty niejakiego Jegora Krida (ros. Егор Крид) w stolicy Dagestanu Machaczkale. Było to wynikiem protestu wielu osób i środowisk nie hołdujących "wartościom" skandalisty, którego głównym przesłaniem w piosenkach jest kult kasy, łatwych panienek i dobrej zabawy. Do protestu przyłączył się także Nurmagomedov, w którego kręgu kulturowym takie rzeczy są potępiane.

Jegor Creed został zmuszony do odwołania koncertu w Dagestanie z powodu licznych gróźb skierowanych wobec niego. Khabib kilka tygodni wcześniej wyraził swoje oburzenie z powodu koncertu azerskich raperów HammAli & Navai także w stolicy Dagestanu. Machaczkale. Dagestański "Orzeł" skwitował to następującymi słowami na Twitterze: "Nie ma wielkiej straty".

Po tych wydarzeniach wspóracujący z Kridem rosyjski raper udający aktora Timur Yunusov, lepiej znany w środowisku medialnym jako Timati, na swoim Instagramie nagrał wiadomość wideo do Khabiba, w której wyraził niezadowolenie z powodu anulowania koncertu przez artystę z jego wytwórni Timati Black Star. W tym momencie zaczęło się na całego. Do boju ruszyli i zwolennicy i przeciwnicy Khabiba i Timatiego uwielbianego przez rosyjską młodzież, gdzie utwory i jego i jego kumpla Jegora Krida mają po 50, 60 milionów odsłon! To siła, z którą liczy się każdy. Khabib usunął wpis, ale jego zwolennicy wpsarli go a niektórzy zapowiedzieli fizyczną konfrontację z dwójką kontrowersyjnych raperów.

W klinczu znaleźli się rosyjscy sportowcy, którzy muszą uważać na to co mówią i niekoniecznie chcą się wypowiadać na ten temat. Nawet ojciec Nurmagomedova odmówił komentarza w tej sprawie a znany jest z twardych religijnych poglądów. Dodatkowo fani dwóch raperów zalali konto Conora McGregora prośbami o to by wyszedł do walki w październiku przy którymś z utworów Timatiego, życząc tym samym przegranej było nie było reprezentującemu kulturowy tygiel zwany Rosją. Sam Timati opublikował nagranie, gdzie zwrócił się do Khabiba ze słowami pojednania i przesłaniem, iż kibicuje mu w walce z Conorem. Niestety pozostało to bez odpowiedzi. Poniżej wspólna produkcja Timati i Krida.