free templates joomla

Russian Challenge 5: Rafał Kosiarski vs Rashid Salikhov

Rashid Salikhov vs Rafal Kosiarski, Russian Challenge 525-letni polski kickboxer Rafał Kosiarski (2-1) reprezentujący klub Thai Gym Tarnów wystąpi podczas gali Russian Challenge 5, która odbędzie się 23-go września w stolicy Rosji, Moskwie. Rywalem Polaka będzie młodszy, ale bardziej doświadczony Rashid Salikhov (15-2, 2 KO) reprezentujący Rosję a pochodzący z Dagestanu. Pojedynek odbędzie się w kategorii do 70 kg na dystansie 3 rund po 3 minuty.

Kosiarski ma sporo walk i medali w imprezach amatorskich a ostatnio dwukrotnie walczył z na galach Polish Fight Night 1 w dniu 6-go kwietnia w Siemianowicach Śląskich i PFN 2 ''Bitwa o Jurę'' w Zawierciu 7 czerwca. Dwukrotnie z tym samy Robertem Rajewskim Jr., raz wygrywając nieznacznie i raz nieznacznie sędziowie uznali go za pokonanego.

Oba pojedynki otworzyły mu szansę na walki międzynarodowe, bowiem Rajewski bardzo dobrze pokazał się w Rosji podczas słynnego turnieju Tatneft Cup 2018 w Kazaniu stąd chętnie sięgnięto po jego rywala. Liczymy że trenujący pod okiem Rafała Króla w Thai Gym Tarnów.

Rashid Salikhov od kilku lat uchodzi za jeden z największych talentów rosyjskiego rynku K-1. Występował na galach W5 i ostatnio na ACB Kickboxing. W ostatnim pojedynku uległ jednemu z najlepszych francuskich zawodników Samy Sana podczas gali ACB Kickboxing 13. Salikhov wielokrotnie także startował na krajowych i europejskich imprezach Muay Thai.