free templates joomla

UFC 228: obrończyni pasa Nicco Montano w szpitalu! Walka Kowalkiewicz z Andrade wyżej!

Nicco MontanoNiestety kiepskie wiadmości dotarły z porannego oficjalnego ważenia przed galą UFC 228 w Dallas Teksasie (USA), która odbędzie się w sobotnią noc z 8-go na 9-go września. Mistrzyni wagi muszej Nicco Montano (4-2 MMA, 1-0 UFC), która miała pierwsą obrone pasa z Valentiną Shevchenko (15-3 MMA, 4-2 UFC) zasłabła przed oficjalnym ważeniem i została hospitalizowana.
Oficjalną informacją jest fakt, iż komisja nadzorująca wtydarzenie Texas Department of Licensing and Regulation, zdjął oficjalnie pojedynek z karty walk.

Oświadczenie wydała też Ultimate Fighting Championship. "Jako środek zapobiegawczy, zawodniczka wagi muszej Nicco Montano została przetransportowana do placówki medycznej w piątek rano z powodu problemów zdrowotnych. Zaplanowane mistrzowskie starcie pomiędzy Montano i Valentiną Shevchenko na UFC 228 zostały odwołane" - czytamy w oświadczeniu.

Nie wiadomo jakie bedą losy tej walki. Montano jest mistrzynią w wadze do 125 funtów od grudnia 2017, gdy zdobyła pas pokonując jednogłośnie na punkty Roxanne Modafferi podczas Finału TUF 26 w Las Vegas po wygranej w finale turnieju "The Ultimate Fighter". Walka z Shevchenko miała być jej pierwszą obroną tytułu. Dla tej ostatniej nie ma już raczej ratunku i pozostanie bez walki na tej gali. Shevchcenko stanąć miała do walki o pas UFC po raz drugi. Z tym że 

Nieszczęście jednych bywa czasem szczęściem dla innych i UFC organizacja podniosła wyżej status walki Karoliny Kowalkiewicz (12-2 MMA, 5-2 UFC) z Jessicą Andrade (18-6 MMA, 9-4 UFC).