free templates joomla

Oświadczenie Michała Turyńskiego na atak Tomasza Sarary

Sławomir Duba & Michał TuryńskiOstatnia słowna batalia jaka rozpętała się po wypowiedzi czołowego polskiego kickboxera Tomasza Sarary w stosunku do innego zawodnika Michała Turyńskiego w ramach DSF Kickboxing Challenge wywołała wiele dyskusji i emocji. Wielu oczekiwało na srtanowisko Michała Turyńskiego, które prezentujemy poniżej. Wcześniej doczekaliśmy się dementi jego managera Artura Gwoździa a także pojawiła się wypowiedź prezesa DSF Sławomira Duby.

"Niedawno obiegł wszystkie portale filmik T. Sarary, w którym oczernia moją osobę jako zawodnika, reprezentanta Kadry Narodowej PZKB oraz prywatnie ...Szczerze miałem nie reagować na tak prymitywną zaczepkę ale Sarara poruszył pare ważnych kwestii, w których mówi totalne bzdury... nie mając totalnie pojęcia !

Nigdy nie unikałem i nie miałem zamiaru nawet przez sekundę unikać walki z Tomkiem < :) ale mam swoje priorytety związane z Polskim Związkiem Kickboxingu i federacja WAKO Pro i innymi walkami a Tomasz Sarara takowym nie jest !
Walka moja i Sarary miała się odbyć na gali w Gliwicach, i została PRZEŁOŻONA NA KOLEJNĄ GALĘ DSFu nie z mojej winy tylko decyzją Pana Sławka Duby ! Sarare ktoś źle poinformował albo go nie poinformował !
Kolejna rzecz to mój wywiad i wywiad Artura prowadzony w sposób rzeczowy i merytoryczny ! Polecam Tomkowi cofnięcie się do podstawówki, bo tam uczą czytania i słuchania ze zrozumieniem i osobom zainteresowanym też polecam posłuchanie słów moich i Prezesa Artura.

Na koniec chciałbym powiedzieć, ze to, co o mnie myśli Tomek jest mi szczerze obojętne ;) Nie zniżę się do poziomu i stylu wypowiedzi, który zaprezentował Tomek, bo taki nie przystoi zawodnikowi żadnego sportu a tym bardziej trenerowi, który ma wychowywać młodzież poprzez sport a nie uczyć pozaringowych przepychanek. Ten filmik to krok w tył jeśli chodzi o postrzeganie kickboxingu w dzisiejszych czasach. A wydawało mi się, że każdemu z nas powinno zależeć, aby nasz sport się rozwijał a nie cofał ! Żal!".