free templates joomla

Urijah Faber: Myślę, że faworytem będzie Conor McGregor

Uriah Faber & Conor McGregorPojedynek dwóch mistrzów wagi lekkiej UFC, aktualnego Khabiba Nurmagomedova (26-0 MMA, 10-0 UFC)i byłego Conora McGregora (21-3 MMA, 9-1 UFC) powoli zaczyna rozgrzewać publiczną dyskusję, w którą wciaga się coraz więcej ważnych postaci jak choćby "wieczny pretendent" i twórca słynnego "Team Alpha Male", Urijah Faber. 39-letni  "California Kid" wypowiedział się, kogo uważa za faworyta w tej walce.

Amerykanin stawia na irlandzkiego "Notoriusa" a szansy na zwycięstwo upatruje w podstawowym atucie jaki posiada McGregor czyli umiejętnościom stójkowym. "Myślę, że faworytem będzie Conor McGregor, ponieważ każda runda rozpocznie się w stójce. Khabib na początku każdej rundy musi przenieść walkę do parteru, inaczej Conor go znokautuje" -powiedział Faber amerykańskiej prasie.

Przypomnijmy, że walka pomiędzy Nurmagomedovem i Conorem McGregorem odbędzie się na gali UFC 229 w dniu 6-go października, ale do tego czasu trwały będą akademickie dyskusje na wyższością jednego bądź drugiego. Oczywiście na razie nikt nie bierze pod uwagę kontuzji, nie zrobienia wagi i innych dziwnych przypadków, które mogą nastąpić do tej walki a coś nam się wydaje, że takie przypadki mogą nastąpić i dyskusja będzie czysto akademicka. Ale nie kraczmy i cieszmy się wypowiedziami fachowców a niewątpliwie Faber do takich należy. A jak Wy uważacie?