free templates joomla

Khabib Nurmagomedov i Darren Till i ich ostatnie żałosne zachowanie!

Khabib NurmagomedovDwaj zawodnicy MMA, Khabib Nurmagomedov (26-0) z Rosji i Anglik, Darren Till (17-0), to świetni sportowcy, ale poza klatką nie świecą przykładem w normalnym, codziennym życiu. W ostatnich dniach obaj zasłynęli żałosnym zachowaniem oraz wypowiedziami i przydałaby się reprymenda ze strony Ultimate Fighting Championship. 

Darren Till, to obecny pretendent do pasa mistrzowskiego dywizji półśredniej w UFC, ale w ostatnich dniach zasłynął ze swojej żałosnej wypowiedzi na temat własnej dziewczyny i córki, którą przytaczam poniżej:

Mam dziewczynę, która jest w siódmym miesiącu ciąży i wcale mnie to nie interesuje. Mam córkę w Brazylii, której nie widziałem od roku i nic mnie ona nie obchodzi. Interesuje mnie jedynie moja wielkość. Po to jestem w UFC, podpisałem nowy kontrakt ale nie zrobiłem tego dla pieniędzy, jebać hajs. Jestem tu po to by po zakończeniu kariery usłyszeć, że byłem największym, najlepszym zawodnikiem w historii.

Khabib Nurmagomedov dla odmiany pokazał na jednym z filmików swoje prawdziwe oblicze, z tej złej strony, a mianowicie płacił żebrakom i ludziom bezdomnym, żeby robili pompki, co z kolei nagrywał i ostro wyśmiewał, a później wszystko wrzucił dumnie na portale społecznościowe. W całej sytaucji brał udział również jego kuzyn. Czy to jest zachowanie godne mistrza wagi lekkiej w UFC? Skąd może wiedzieć ten "Dagestański pyszałek" dlaczego Ci ludzie stali się bezdomni i tak cierpią w życiu, że mieszkają na ulicy. Na usta cisną się same niecenezuralne słowa w stronę tego "wielkiego mistrza", który tak naprawdę nie pokonał jeszcze nikogo z top 3 wagi lekkiej w UFC, a ma się za Boga. Zresztą zobaczcie sami i oceńcie zachowanie Khabiba Nurmagomedova na poniższym filmie:Kto nie szanuje własnej rodziny, a także innych ludzi, a tym bardziej takich, którzy są pokrzywdzeni przez los, jak te bezdomne osoby z filmiku Nurmagomedova, nie zasługuje w życiu na pochwałę, nawet jeśli jest wspaniałym sportowcem. Możecie zrugać mnie za ten artykuł i słowa pogardy w stronę Darrena Tilla i Khabiba Nurmagomedova, albo podzielić moje zdanie, ale takie brzydkie zachowanie ze strony kogokolwiek nie może przejść bez echa i fali krytyki. Mam nadzieję, że karma szybko wróci do tych panów i obaj zostaną zweryfikowani w klatce. Jeden przez Tyrona Woodleya 8 września podczas UFC 228, a drugi przez Conora McGregora 6 października podczas UFC 229.

Autor: Sebastian "Młody" Szczerek