free templates joomla

Jan Błachowicz vs Nikita Krylov na gali UFC w Moskwie

Jan Błachowicz vs Nikita Krylov na UFC Moscow Dzisiaj oficjalnie potwierdzona została informacja o kolejnej walce polskiego zawodnika MMA wagi ciężkiej, Jana Błachowicza (MMA 22-7, UFC 5-4), który wystąpi podczas gali UFC Moscow (UFC Fight Night 136) w dniu 15 września 2018. W hali kompleksu olimpijskiego 35-letni Polak zmierzy się z pochodzącym z Ukrainy, Nikitą Krylovem (25-5, UFC 6-3).

Informacja o możliwej walce pojawiła się w rosyjskich mediach już przed tygodniem i związana była także z powrotem Krylova do UFC. Błachowicz będzie drugim Polakiem, który wystąpi podczas pierwszego wydarzenia UFC w Rosji wraz z Krzysztofem Jotko (MMA 19-4, UFC 6-4), który będzie walczyć z Adamem Yandievem (9-0, UFC 0-0).

Jan Błachowicz ostatni pojedynek stoczył ze słynnym Jimi Manuwą podczas gali UFC Fight Night 127, w marcu 2018, w Londynie, pokonując go na punkty. Rywal był bardzo wysoko notowany i zwycięstwo umożliwiło teraz Błachowiczowi kolejne atrakcyjne występy. Polak ma w swoim dorobku w UFC pięć zwycięstw i cztery porażki, ale trzy ostatnie pojedynki zapisał na swoją korzyść.

Nikita Krylov ostatni raz w UFC wystąpił w grudniu 2016 roku na gali UFC 206 gdzie w pierwszej rundzie przegrał z Mishą Cirkunovem przez poddanie. Po tym wydarzeniu nie przedłużono z nim kontraktu. Po trzech zwycięskich walkach na galach Fight Nights Global ponownie został zaangażowany przez największą na świecie organizację MMA. Krylov uchodzi za jednego z najzdolniejszych zawodnikow młodego pokolenia w wadze ciężkiej. W UFC zwyciężał sześciokrotnie, a trzy razy przegrywał.
 
Już dzisiaj zapraszamy na wywiad z Jankiem Błachowiczem, który ukaże się u nas w najbliższych dniach.