free templates joomla

Babilon MMA 5: rewanż Rafała Haratyka i Marcina Naruszczki w Międzyzdrojach

Babilon MMA 5: Haratyk vs Naruszczka18 sierpnia 2018 roku w Międzyzdrojach podczas gali Babilon MMA 5 dojdzie do rewanżu dwóch zawodników MMA z czołówki wagi średniej w Polsce. Naprzeciwko siebie po raz drugi staną Rafał Haratyk (9-3-2, 2 KO, 4 Sub) i Marcin Naruszczka (19-8-1, 7 KO, 2 Sub).

Ta historia rozpoczęła się 19 marca 2016 roku na Torwarze. Pierwsza odsłona walki była wyrównana. W drugiej Naruszczka trafił krótkim prawym i po chwili dokończył dzieła zniszczenia w parterze, zadając Haratykowi bolesną porażkę.

Od tamtej chwili Naruszczka zanotował 4 wygrane i 3-krotnie wychodził z klatki jako pokonany. W ostatnim starciu pokonał utalentowanego Bartosza Leśkę i udowodnił, że zmiana klubu na naszpikowany gwiazdami Berkut WCA Fight Team wyszła mu na dobre. Haratyk z kolei odniósł 3 zwycięstwa i przegrał jedynie z mistrzem KSW Dricusem Du Plessisem. W ostatnich starciach w klatce Babilon MMA zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała odprawił Łukasza Bieńkowskiego i Johana Romminga.

Starcie Haratyka z Naruszczką to jedna z głównych walk gali organizowanej przez Tomasza Babilońskiego. W pojedynku wieczoru wystąpi mistrz olimpijski Szymon Kołecki (6-0, 6 KO). Do klatki wejdą również Daniel Skibiński (11-5, 1 KO, 2 Sub) i Kamil Oniszczuk (5-0, 1 KO, 2 Sub). Nazwiska ich przeciwników zostaną ogłoszone wkrótce.

Galę będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Bilety są już w sprzedaży w serwisie eventim.pl.

Karta walk Babilon MMA 5:

Walki wieczoru
93 kg: Szymon Kołecki - TBA
77,1 kg: Daniel Skibiński - TBA
83,9 kg: Rafał Haratyk - Marcin Naruszczka

Karta główna
77,1 kg: Kamil Oniszczuk - TBA