free templates joomla

Conor McGregor & Władymir Putin - łączy ich piłka i MMA

Putin & McGregorZakończone w niedzielę 15-go lipca w Rosji Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, były okazją do spotkań wielu sławnych ludzi. I tak najsławniejszy ze sławnych czyli prezydent Rosji Władymir Putin spotkał się z najsławniejszym zawodnikiem współczenego MMA, którym jest były mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych Conor McGregor.

Okazją był był finał mistrzostw świata w Moskwie w niedzielę a stając się jednym z gości prezydenta Federacji Rosyjskiej słynny "Notorius" zapowiadział nawet kupno domu w Rosji. Kto zresztą bogatemu zabroni? To pokazuje, że piłka nożna i także MMA łączy ludzi. Bogatych zaś na pewno.

Co prawda ceny w Moskwie biły nawet Tokio na głowę, ale po kryzysie związanym z sankcjami USA i UE, nieco spadły i być może na to liczy Irlandczyk, który sławą przebił nawet zepchniętego dziś w cień "Ostatniego Imperatora" Fiodora Emelianenko.

Putin & McGregorZ Putinem wiele go łączy, bo Conora też czekają sankcje w USA, ale prokuratorskie w związku z jego awanturami w Nowym Jorku w 2017 roku. Putin z kolei już na dniach "ugada" sprawę z człowiekiem, któremu pomógł zostać prezydentem USA Donaldem Trumpem. Wszak wszystkich trzech łączy MMA, bo Trump i Putin są fanami tego sportu. Trump niegdyś pomagał rosyjskiej M-1 Global i Fiodorowi Emelianenko instalować się USA. 

To być może plotka, ale być może także ze względów podatkowych Conor pokochał Rosję jak niegdyś francuski Gerard Depardieu, który po kilkunastu miesiącach ewakuował się stamtąd z resztką majątku i po sprzedaży ostatnich nieruchomości.

Oby Conor nie poszedł tą drogą a spotkanie w Moskwie jak spotkanie i zapewne nie ostatnie, bo we wrześniu gala UFC w Moskwie, której preszesem jest Dana White, jeden z najbliższych przyjaciół Donalada Trumpa a McGregor zapewne zechce promować siebie i możliwą hipotetycznie przyszłą walkę z Khabibem Nurmagomedovem o pas mistrza wagi lekkiej.