free templates joomla

Święto Kickboxingu w Fight Box HD! Kunlun Fight 75 z Chin na żywo!

Sittichai vs GogohiaDla polskich i nie tylko fanów Kickboxingu mamy bardzo dobrą wiadomość! Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, już od sierpnia br. na antenie stacji Fight Box HD pojawią się na żywo (live) słynne gale wiodącej na świecie kickboxerskiej organizacji Kunlun Fight z Chin. W tym roku wstępnie zostaną pokazane 3 eventy KLF poczynając już od 5-go sierpnia. Poza Polską transmisję trafią one do ponad 50 krajów świata, gdzie stacja jest obecna na wszystkich kontynentach.

Jako pierwszą Fight Box HD pokaże galę Kunlun Fight 75 (KLF 75) z chińskiej Sanya. Podczas niej rozpocznie się turniej World Championship Tournament 16, w którynm wystąpi 16 czołowych zawodników świata w kategorii do 70 kg. Dodatkowo organizatorzy zapewniają dwie walki rezerwowe turnieju i dwa superfight w tym jeden z udziałem mistrza Superkombat Daniela Stefanovskiego z Macedonii. Mieszkający i trenujący w Szwajcarii zawodnik zmierzy się z Chińczykiem Wang Wezghong.

W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku na zasadach K-1 zmierzą się młody rosyjski zawodnik Vlad Tuinov i kuzyn słynnego Melvina Manhoefa i liczący 24 lata Cedric Manhoef (52-9-2). Będzie to rewanż za pojedynek za galę W5 Grand Prix "KITEK" w 2016 roku, gdzie wówczas 18-letni Tuinov sprawił sensację pokonując "Baasa". Ciekawie jawi się także występ mistrza holenderskiej organizacji Enfusion i pogromcy słynnego Buakawa Banchamek, Jonay Risco (59-9-1) z Hiszpanii z innym Surinamczykiem Jordanem Pikeurem (). W innej ważnej walce mistrz świata i Europy IFMA Sergii Kuliaba () zmierzy się Nordinem Ben Moh z Maroka. Zaś takich gwiazd jak mistrz świata IFMA i mistrz World games 2017 Superbon Banchamek (104-34) nie trzeba reklamować. Karta walk.

To świetna wiadmość także z uwagi na poranną porę nadawania gal z Chin, które transmitowane będą w godzinach 10.00 - 15.00 lub nieco później. szczegóły znane będą już w krótce, ale dla europejskiego rynku gdzie tematyczny kanał Fight Box HD jest niezwykle mocny, będzie to prawdziwe święto Kickboxingu. Wkrótce więcej informacji.