free templates joomla

Thai Fight Hat Yai 2018: Saenchai P.K.Muaythaigym z trudem zwycięża po raz 38! Video

Saenchai P.K. MuaythaiCoraz trudniej przychodzą zwycięstwa blisko 38-letniemu gwiazdorowi Mua Thai Saenchai P.K.Muaythaigym (302-49-2), który wziął udział w gali Thai Fight Hatyai 2018, która odbyła się w Hat Yai w południowej Tajlandii, na Półwyspie Malajskim, w pobliżu wybrzeża Zatoki Tajlandzkiej w dniu 7-go lipca. Jego rywalem był Irańczyk Amir Naseri (42-13-3) liczący 25 lat.

Dobrze dysponowany Irańczyk trenujący w słynnym Tiger Muay Thai postawił trudne zadanie przed 5-krotnym mistrzem stadionu Lumpinee Boxing Stadium i dwukrotnie wybieranym Najlepszym Bokserem Tajlandii (1999 i 2008). W pierwszej rundzie dosłownie wyciął z nóg tajską gwiazdę co zszokowało wielu widzów. Ta technika zazwyczaj zarezerwowana była dla mistrza i on deprymował nią rywali. Saenchai nią rozpoczął walkę, ale nie spodziewał się takiej kontry.

Z czasem doświadczenie wzięło górę i z minuty na minutę nieco dokładniejszy był Saenchai, ale pojedynek był bardzo zdecydowany, bo Naseri nie dawał się czarować na uśmiechy i zmuszał Taja do wymian ciosów, w czym ten był nieco dokładniejszy i zasłużenie wygrał. Było to 302 zwycięstwo mistrza i 38 z rzędu, co jest imponującym wynikiem niezależnie od klasy części rywali. Dokładnie tyle ile skończy lat w 30 lipca tajska gwiazda. W tym wieku nie ma co wymagać progresu a doceniać nadal wysoką formę.