free templates joomla

John Kavanagh: Znów zobaczyłem w nim tę iskrę

Conor McGregorSłynny były podwójny mistrz UFC Conor McGregor od 12 listopada 2016 roku, kiedy to wygrał z Eddiem Alvarezem nie pojawił się w okatagonie w efekcie czego stracił tytuły mistrzowskie. Teraz jednak w obliczu kolejnych plotek i doniesień wznowił treningi. Jego trener i mentor John Kavanagh, buduje wiarę jego co do jego powrotu do MMA.

Trener zespołu SBG Irland mówi: "Znów zobaczyłem w nim tę iskrę. Myślę, że przez pewien czas skupiał się na innych rzeczach w życiu, prowadzeniu interesów itp. Znamy wiele historii o tym, jak zawodnicy, robiąc sobie przerwę, nie mogą wrócić i wznowić kariery, bo zapomninali. Ale z McGregorem jest inaczej, w pełni go popieram i widzę tę iskrę! Widzę, że jego siła i fizyczna forma - wszystko wraca. Najważniejsze, że wraca ogień."

Póki co nie jest jasne kiedy ten ogień zapłonie. Jedne źrodła mówią o walce z Khabibem Nurmagomedovem o pas kategorii lekkiej, ale ten pojedynek chyba nie jest do końca zbudowany, choć jako najbardziej prawdopodobny podawał go sam prezes UFC Dana White. Z kolei sam "Notorius" wielokrotnie wspominał, że chciałby trylogii z Nate Diazem. problem w tym, że Diaz stawia zaporowe kwoty za ewentualną walkę a poza tym nie wiedomo czy w jego szerokich planach zmieści się "jakiś" pojedynek z "jakimś" McGregorem. To sarkazm, ale jak na razie i kibice i UFC i zawodnicy stoją w rozkroku.