free templates joomla

Gala ACB JJ 15 w sierpniu w Warszawie nie odbędzie się!

ACB JJ 15 i ACB 91 London W ostatnich dniach organizacja Absolute Championship Berkut poinformowała o odwołaniu swoich gal, które miały odbyć się w najbliższym czasie. Najpierw pojawiła się w mediach informacja, że nie odbędzie się zaplanowana na 11 sierpnia 2018 w Londynie gala ACB 91, w której mieli wziąć udział także polscy zawodnicy MMA - Piotr Strus i Daniel Omielańczuk.
W kolejnym dniu otrzymaliśmy natomiast oficjalną informację organizacji, że gala ACB JJ 15, zaplanowana na dzień 4 sierpnia 2018 w Warszawie, także nie odbędzie się.

Wystosowano oficjalne oświadczenie tłumaczące powody odwołania najbliższych wydarzeń zaplanowanych przez Absolute Championship Berkut. Jako powody podano między innymi to, że organizacja ''nie jest usatysfakcjonowana duchem walki zawodników podczas ostatnich gal, a także faktem, że część z nich nie wywiązywała się z podpisanych z organizacją kontraktów.''

Obecnie szefostwo ACB zamierza zmienić zapisy kontraktów zawieranych z zawodnikami a także zmodyfikować formułę gal, aby były bardziej widowiskowe.

Poniżej zamieszczamy pełną treść oświadczenia ACB.

Decyzją szefa organizacji ACB informujemy, że planowane w najbliższym czasie gale ACB Jiu Jitsu, w tym gala 4 sierpnia w Warszawie, są odwołane. Organizacja nie jest usatysfakcjonowana duchem walki zawodników podczas ostatnich gal, a także faktem, że część z nich nie wywiązywała się z podpisanych z organizacją kontraktów. Decyzja o odwołaniu zaplanowanych wcześniej wydarzeń podyktowana jest potrzebą szybkiego wdrożenia zmian, zarówno w kontraktach zawodników, jak i w formule gal.

Konstruujemy nowe zapisy w kontraktach, które będą premiować waleczność i dynamikę oraz jasno określać konsekwencje niewywiązywania się z umów. Zmieniamy też formułę gal tak, by były one jeszcze bardziej widowiskowe. Wielu zawodników pożegna się w najbliższym czasie z organizacją ACB Jiu Jitsu, tak by zostali w niej tylko najlepsi i najbardziej waleczni sportowcy.

Wierzymy, że ta decyzja zostanie odebrana ze zrozumieniem przez fanów naszej organizacji i kibiców. Jednocześnie zapewniamy, że ACB Jiu Jitsu nadal będzie kontraktować najlepszych zawodników na świecie oraz lokalne gwiazdy tego sportu. Jesteśmy największą organizacją Jiu Jitsu, dlatego czujemy ogromną odpowiedzialność za popularyzację tego sportu i wyznaczanie standardów.

Fanów ACB JJ, którzy zakupili już bilety na galę ACB JJ 15 przepraszamy za niedogodności i informujemy, że otrzymają oni zwrot kosztów za bilety. W tym celu należy wypełnić formularz zwrotu dostępny na stronie www.eventim.pl.

Jednocześnie informujemy, że zaplanowany na 5 sierpnia Turniej ACB JJ Otwarte Mistrzostwa Europy odbędzie się zgodnie z planem, w Warszawie w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów.

Organizacja ACB