free templates joomla

Zmieniony werdykt w walce Sagetdao Petpayathai vs Jia Wen Ma na ONE Championship: Spirit of a Warrior

Sagetdao vs Jia WenNajwiększa azjatycka organizacja MMA ONE Championship, która w W piątek 29-go czerwca przeprowadziła event ONE Championship: Spirit of a Warrior w hali Thuwunna Indoor Stadium w Yangon w Myanmar w dawnej Birmie, postanowiła zmienić wynik walki w formule MMA Taja Sagetdao Petpayathai (3-1 MMA, 3-1 OneC) i Chińczyka Jia Wen Ma (6-2 MMA, 6-2 OneC).

W piątek zwycięzcą ogłoszono Saketdao, który wówczas odniósł czwarte zwycięstwo. 31-letni zawodnik to mistrz świata WBC, 3-krotny mistrz Lumpinee Boxing Stadium i mistrz Rajadamnern Stadium który porzucił w 2014 roku Muay Thai i skupił się na MMA. Od tej pory walczył wyłącznie dla One Championship i był cennym fighterem skupiającym uwagę tajskich widzów z uwagi na sukcesy. 10 lat młodszy Chińczyk od debiutu współpracuje z One Championship i wygrał w niej już 6 walk.

"Zespół ONE Championship prowadzony przez Matta Humea i oficjalnych sędziów przeprowadziła analizę kontrowersyjnego werdyktu pomiędzy Ma Jie Wen i Sagetdao Petpayathai. Walka była niezwykle zażarta, a obaj mistrzowie walki robili wszystko by wyjść jako zwycięzca. Jednak po zapoznaniu się ze wszystkimi standardami kryteriów oceny ONE Championship, ustaliliśmy, że Ma Jia Wen nieznacznie pokonał Sagetdao na kartach punktowych. Poprzednia decyzja została formalnie odrzucona przez Komisję ds. Konkurencji, a Ma Jia Wen został uznany za prawowitego zwycięzcę." - brzmi treść oficjalnego komunikatu organizacji.